ТВЕРДОСПЛАВНІ КОРОНКИ

Багато сучасних майстрів стикалися з проблемою, пов'язаною зі свердлінням отворів у бетоні або цегляній стіні діаметром більше 30 мм.

Максимальний розмір побутових бурів, які підходять для установки на перфоратор, має діаметр не більше 25-26 мм. Що робити, коли потрібно зробити отвір великих розмірів?

Найчастіше така необхідність виникає під час прокладання труб. Рідше, коли в стіні потрібно зробити отвір під вимикач або розетку. У такому випадку вам знадобиться твердосплавна коронка. Завдяки різним типам хвостовиків, її можна встановити на ударний дриль із патроном до 13 мм, перфоратор SDS-plus або SDS-max. Коронки твердосплавні складаються з металевого корпусу з впаяними пластинками з твердих сплавів, які виконують свердління. Спектр виконання робіт такими коронками дуже великий, адже діаметр свердління коливається від 25 до 125 мм.

Більшість сучасних будівельних перфораторів мають роз'єм SDS-plus. У випадку, коли необхідно виконати отвір діаметром більше 100 мм, рекомендується використовувати коронки з типом кріплення SDS-max. Різьблення на коронках уніфіковане, тому перехідники взаємозамінні.

Кожна модель коронки, що має спеціальні твердосплавні зубці, додатково оснащена свердлом. Особливе місце займають коронки для свердління металу . Не тільки в побуті, а й на багатьох підприємствах стикаються з необхідністю просвердлювати тонкостінні труби, панелі, куточки свердлами великого діаметру. Небезпека підйому кромки і розриву листа, що виникає при свердлінні великих отворів у листових матеріалах, повністю усунена при корончастому свердлінні. Крім того, зусилля необхідні для свердління отворів коронками в кілька разів менше, ніж при свердлінні свердлами, що дозволяє використовувати малопотужний і побутовий інструмент для вирішення серйозних завдань.

Сферою використання оснащених твердосплавними зубцями свердлильних коронок по металу є приладобудування, виробництво харчового обладнання, виробництво металоконструкцій, обробка нержавіючої сталі. Багато сучасних майстрів стикалися з проблемою, пов'язаною зі свердлінням отворів у бетоні або цегляній стіні діаметром більше 30 мм. Максимальний розмір побутових бурів, які підходять для установки на перфоратор, має діаметр не більше 25-26 мм. Що робити, коли потрібно зробити отвір великих розмірів?

Найчастіше така необхідність виникає під час прокладання труб. Рідше, коли в стіні потрібно зробити отвір під вимикач або розетку. У такому випадку вам знадобиться твердосплавна коронка. Завдяки різним типам хвостовиків, її можна встановити на ударній дрилі із патроном до 13 мм, перфоратор SDS-plus або SDS-max. Коронки твердосплавні складаються з металевого корпусу з впаяними пластинками з твердих сплавів, які виконують свердління. Спектр виконання робіт такими коронками дуже великий, адже діаметр свердління коливається від 25 до 125 мм.

Більшість сучасних будівельних перфораторів мають роз'єм SDS-plus. У випадку, коли необхідно виконати отвір діаметром більше 100 мм, рекомендується використовувати коронки з типом кріплення SDS-max. Різьблення на коронках уніфіковане, тому перехідники взаємозамінні.