СверДла по металу

В наявності всі різновиди свердел по металу зі швидкорізальної сталі HSS (Р6М5) або твердого сплаву VHM від торгових марок Німеччини: RUKO, Nachreiner, Guhring, Werko. Свердла продаються оптом та в роздріб.  

Якість свердел

Враховуючи величезний вибір на сучасному ринку, придбати якісний інструмент не так і просто.

Потрібно пам'ятати, що дешеві вироби не прослужать довго, тому потрібно вибирати якісний товар від перевіреного виробника. Подібні свердла робляться з високоякісної сталі, що має стійкість до зламів. При виробництві застосовуються лише спеціальні цілісні заготовки.

Досвідчені майстри часто використовують дриль і тому знають усі тонкощі та нюанси свердла, а значить без проблем виберуть правильний товар.

А ось новачкам рекомендується купити свердла у спеціалізованих торгових місцях. Там завжди можна отримати консультацію продавця, товарний чек та гарантію на якісний товар.

Які критерії необхідно враховувати під час підбору свердла по металу.

Необхідно враховувати діаметр свердла, довжину, тип металу.

Також необхідно враховувати і те, який у покупця дриль, тому що довгими свердлами або великого діаметра можна працювати тільки потужними низькооборотними дрилями.

Деякими свердлами можна працювати тільки з використанням охолоджуючої рідини.


Асортимент свердл по металу

від 0,1 мм до 60 мм 

від 2 мм до 50 мм

Розмірний ряд по запиту

Спрей, паста, олія концентрат

Опис свердл.

Традиційно використовуються спіральні свердла, які представлені у вигляді циліндричного стрижня, доповненого двома гвинтовими канавками. Їх схильність до осі свердла під кутом 10-45°  формують ріжучі кромки. Крім того, гвинтові канавки прибирають стружку, яка накопичується при свердлінні отворів.

Форми хвостовиків свердл. Хвостовики у спіральних свердлів бувають конічної, циліндричної або шестигранної форми. Як правило перші два варіанти є найпоширенішими. Існує невелика відмінність за розмірами, діаметр свердел із конічним хвостовиком 6-60 мм, а з циліндричним – до 12 мм.

Конічний хвостовик кріпиться прямо в шпиндель верстата. Циліндричний хвостовик закріплюється в трикулачковому патроні або в іншому приладі, без якого з'єднання свердел зі шпинделем свердлильного інструменту неможливе. Перехідна втулка завжди допоможе вирішити проблему розбіжності конуса свердла з конусом шпинделя.

Матеріали для виготовлення. Оскільки свердла по металу мають специфічне застосування, то їх виготовлення використовують швидкорізальну сталь Р9, Р18 і леговану сталь 9ХС. Саме завдяки цим матеріалам вироби отримують таку стійкість та довговічність, а також допомагають отримати максимальну ефективність при свердлінні отворів.    

Від заключної обробки залежатиме колір свердлу. Завдяки прогрітій парі, яка збільшує зносостійкість виробів, свердла приймають чорний колір. Слабкий золотистий відтінок виріб отримує після відпустки внутрішніх напруг. Яскраво-золотистий колір говорить про нанесення нітриду титану, який посилює міцність свердла та мінімізує тертя. Сірий колір означає, що виріб не проходив додаткове оздоблення.

Маркування свердл.

Вітчизняні виробники встановлюють маркування свердл залежно від діаметра виробів: менше 2 мм - не наноситься, 2-3 мм - позначається діаметр і марка сталі, 3 мм - діаметр, марка та виробник.       

Зарубіжні виробники, крім маркувань свердла, наносять інформацію на упаковку. Купуючи подібний інструмент, на ньому можна знайти найменування країни-виробника, торговий знак компанії, діаметр, марку сталі та розміри свердла. Часто вказується навіть матеріал, котрим він призначений. 

Використання свердел для роботи з іншими матеріалами. Свердла по металу можна використовувати з іншими матеріалами. Однак необхідно враховувати деякі нюанси, щоб не зіпсувати матеріал. Так, працюючи з деревом, свердла по металу дозволяється застосовувати вздовж і поперек волокон. Але отвори, ймовірно, вийдуть з неточними краями. Тому в таких випадках потрібно використовувати свердла з особливим заточенням.           

При свердлінні оргскла часто ламається саме свердло. Це трапляється, коли без надання додаткового охолодження відбувається перегрів свердла.       

Покриття та вміст свердел по металу:              

На сайті представлені якісні свердла по металу HSS - R (накатний спосіб виробництва), HSS - G (шліфований спосіб виробництва), свердла по металу з вмістом кобальту HSSE (загальне позначення для групи швидкорізальних сталей з додаванням кобальту), до якої входять: HSS- Co5 - аналог Р6М5К5, M35, (інші варіанти позначення - Co5%, HSCO, S 6-5-2-5, 1.3243 HS 6-5-2-5, Z 90 WDCV 06-05-04-02, BM 35) , свердла по металу з покриттям TiN (титан-нітрид забезпечує захист свердла від зносу, підвищує твердість поверхні на 2300 HV, термостійкість до 600 С°), TiAlN (титан-алюміній-нітрид, що підвищує твердість поверхні на 3000 HV і термостійкість до 9 °).             

Види свердлів та їх застосування:

У прайс листі представлені: Спіральні свердла DIN 338 HSS-R ; Спіральні свердла DIN 338 HSS-G ; Спіральні свердла DIN 338 HSS-G С5 (додавання кобальту в метал 5%); Спіральні свердла DIN 338 HSS-G-TiN, термічні свердла виробник RUKO.

Німецький стандарт свердл DIN338 відповідає ГОСТ 10902-77 .

Прайс Свердла по металу

Новая таблица

Оформить заказ

Придбати свердла по металу ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам.

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.