Цековки

Цековка застосовується для зенкування потаїв для болтів або гвинтів із шестигранними або циліндричними головками. Використовується для роботи зі сталей, кольорових металів, чавун. У роботі цекуванням рекомендується використовувати низькі оберти.

Переваги циковок:

Цековка RUKO повністю шліфована виготовлена ​​із сталі високої якості марки HSS-G, має високу стійкість та точність. Покриття TiN (титан нітрид) забезпечує більш тривалий термін служби цекування. В наявності цековка для наскрізних отворів і отворів під різьбу. З циліндричним хвостовиком (ц/х) та з хвостовиком Конус Морзе.

Асортимент цековок

Цековка з циліндричним хвостовиком (Ц/Х) HSS-G та HSS-G TiN RUKO

Опис:

Застосування: Використовуються для зенковки потай для гвинтів з циліндричними та шестигранними головками та гайками. Застосовуються для роботи по сталі, чавуну, кольоровим та легким металам. Найкращий результат досягається під час роботи на низьких обертах.

Переваги:

Цековка з конусом Морзе (МК) HSS-G RUKO

Опис:

Застосування: Цекування для верстатів. Використовуються для зенковки потай для гвинтів та болтів з циліндричними та шестигранними головками та гайками. Застосовуються для роботи по сталі, чавуну, кольоровим та легким металам. Найкращий результат досягається під час роботи на низьких оборотах.

Переваги: ​​Повністю шліфовані цековки з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS-G мають підвищену стійкість та точність обертання.

Прайс цековки

Таблица Google

Оформити змовлення

Купити цековку ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення.