Цековки

Цековка використовується для створення зенків під головки болтів або гвинтів з шестигранною або циліндричною формою. Її застосування ефективне при роботі з різними видами металів, включаючи сталь, кольорові метали та чавун. Для оптимальної ефективності цекування рекомендується використовувати на низьких оборотах.

Основні переваги цековок:

Цековки бренду RUKO, які проходять повний цикл шліфування, виготовлені з високоякісної швидкорізальної сталі HSS-G, що забезпечує високу зносостійкість та точність виробів. Нанесене покриття з титанового нітриду (TiN) значно продовжує термін служби інструменту. В асортименті представлені цековки як для наскрізних отворів, так і для отворів з різьбою. Моделі доступні з циліндричним хвостовиком та хвостовиком типу Конус Морзе

Асортимент цековок

Цековка з циліндричним хвостовиком (Ц/Х) HSS-G та HSS-G TiN RUKO

Опис:

Застосування: Використовуються для зенковки потай для гвинтів з циліндричними та шестигранними головками та гайками. Застосовуються для роботи по сталі, чавуну, кольоровим та легким металам. Найкращий результат досягається під час роботи на низьких обертах.

Переваги:

Цековка з конусом Морзе (МК) HSS-G RUKO

Опис:

Застосування: Цекування для верстатів. Використовуються для зенковки потай для гвинтів та болтів з циліндричними та шестигранними головками та гайками. Застосовуються для роботи по сталі, чавуну, кольоровим та легким металам. Найкращий результат досягається під час роботи на низьких оборотах.

Переваги: ​​Повністю шліфовані цековки з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS-G мають підвищену стійкість та точність обертання.

Прайс цековки

Таблица Google

Оформити змовлення

Купити цековку ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 


Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: