ВИГОТОВЛЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ

Пропонуємо послуги з виготовлення металоріжучого та деревообробного інструменту за кресленнями на професійному сучасному обладнанні (верстати ЧПУ). Інструмент з будь-якою конфігурацією та під будь-який матеріал (конструкційні сталі, нержавіючі сталі, жароміцні, титан тощо). Застосовуємо нові технології при виготовленні фрез, продуктивність інструменту зростає до 200%

Ми можемо виготовити на замовлення наступний інструмент:

  1. Вимірювальний інструмент: Кільця для налаштування індикаторів, калібр-скоби, шаблони, калібр-пробки, різьбові калібр-пробки, вимірювальні пристрої тощо.

  2. Ріжучий інструмент: Фрези, зенківки. зенкера, розгортки, різці, мітчики, ролики різьбонакатні, свердла, допоміжне оснащення.

  3. СпецІнструмент: Пристосування пневматичні, механічні, затискні цанги, що подають, оправки, втулки. подовжувачі і т.д.

  4. Ливарне оснащення: Прес-форми для лиття під тиском кольорових металів, прес-форми для лиття пластмас під тиском, модельне оснащення.

  5. Штампи та штампово-висадкове оснащення: виготовлення штампів. штампово-висадкового оснащення, пуансонів та ножів на гкм, індукторів з мідної трубки та ін.

Стружколом

Завдяки додаванню стужкалома на ріжучі кромки інструменту забезпечується м'якість різання, усуваються вібрації та дає можливість різати продуктивніше, до 400%.

Це відбувається за рахунок подрібнення стружки та без проблемної її евакуації із зони різання. Навіть в'язкі матеріали як алюміній якому характерна довга стружка без жодних проблем піддається обробці та подрібненню стружки.

Інструмент із антивібраційними властивостями.

Сучасна технологія виконання різальної кромки фрези таким чином що при дотику фрези з оброблюваним матеріалом вібрація зводиться до мінімуму, що запобігає шансу поломки інструменту і збільшує термін служби.

Термін виготовлення від одного робочого тижня до місяця залежно від складності інструменту.

Виготовляємо металорізальний та дереворізальний інструмент за кресленнями замовника:

На даний момент наша компанія виготовляє тільки мітчики, плашки, ножі пресножиць під рубку арматури, куточків, швелерів, сортового прокату.

Асортимент Виготовлення інструменту

Радіусні та сферичні фрези, насадні фрези

Для металів та дерева, будь-яких параметрів та будь-яких цілей.

Кінцеві фрези з циліндричним або конічним хвостовиком

Для матеріалів будь-якої міцності, від в'язких як алюміній та латунь до понад міцних (жароміцні сталі, титан).

Для чорнової, чистової обробки. Також виготовляємо по спец. технології універсальні фрези з одночасно присутніми зубами для чистової та чорнової обробки на одній фрезі.

Дискові фрези, пили

Виготовляємо з будь-яких потреб діаметром до 400 мм.

Свердла спіральні, подовжені, гарматні, корончасті свердла та фрези

З циліндричними та конічними, weldon 3/4" хвостовиками для будь-яких цілей.

Будь-якого діаметра до 400 мм.

Різьбонарізний інструмент будь-якого типу.

Мітчики комплектні, машинні, машинно-ручні, для глухих та скрізних отворів.

Плашки будь-якого розміру з будь-яким кроком різьблення.

Розгортки

Виготовляє розгортки будь-яких типів від прямих до конічних.

Виготовлення СПЕЦІНСТРУМЕНТА

Свердла, кінцеві та корончасті фрези, мітчики, плашки (лірка), зенкери, розгортки тощо.

Оформити замовлення

Оформити замовлення на виготовлення звірил, фрез, зенкерів, розгорток, мітчиків, плашок і т. д. ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.