ФРЕЗИ по МЕТАЛУ

На сайті ви зможете купити фрези з металу від виробників Німеччини: Nachreiner, RUKO, Guhring, Alberg або замовити виготовлення фрези, вартість індивідуального замовлення від 2000 грн. Фрези продаються оптом та в роздріб. В наявності твердосплавні фрези (сталь VHM стандарт), фрези зі швидкоріжучої сталі HSS аналог Р6М5, фрези леговані кобальтом HSS Сo5% / HSSE аналог Р6М5K5. Також надаємо послуги відновлення фрез на заточувальному устаткуванні.

Каталоги у форматі PDF: 

Фрези швидкорізальні цілісні HSS 

Фрези твердосплавні цільні VHM

Фрези зі змінними пластинами

Асортимент фрези по металу

Технічна інформація

Переваги німецьких фрез по металу:

В асортименті:

Загальна характеристика:

Фреза - це вид металоріжучого інструменту, який працює за рахунок обертально-поступальних рухів і призначений для зміни форми заготівлі. Фрези по металу поділяються на безліч категорій залежно від геометрії та призначення фрези. Найпоширенішими є фрези: відрізні, дискові, кінцеві, торцеві, кутові, шпонкові.

На заводах важкого машинобудування кінцеві фрези знаходять застосування для чорнової та чистової обробки поверхонь великих багатотонних заготівка. Такі фрези мають більші розміри. Наприклад, від 200 мм і більше за довжини ріжучої частини близько 500 мм. Загальна довжина фрези досягає 700-800 мм, а маса - 170 кг.

Переваги німецьких фрез по металу:

Загальна характеристика:

Фреза - це вид металоріжучого інструменту, який працює за рахунок обертально-поступальних рухів і призначений для зміни форми заготівки. Фрези по металу поділяються на безліч категорій залежно від геометрії та призначення фрези. Найпоширенішими є фрези: відрізні, дискові, кінцеві, торцеві, кутові, шпонкові.

На заводах важкого машинобудування кінцеві фрези знаходять застосування для чорнової та чистової обробки поверхонь великих багатотонних заготівль. Такі фрези мають більші розміри. Наприклад, від 200 мм і більше за довжини ріжучої частини близько 500 мм. Загальна довжина фрези досягає 700-800 мм, а маса - 170 кг.

Прайс фрези з металу

Таблица Google

Оформити замовлення

Купити фрези по металу ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 


Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: