Karnasch GmbH

Дата публікації: Dec 09, 2015 10:14:45 PM

Karnasch GmbH – унікальна німецька компанія, що пропонує для головних галузей промисловості повний спектр високоякісного інструменту підвищеної продуктивності:

Засновником компанії Karnasch GmbH став талановитий інженер Дітріх Карнаш, яка розпочала свій відлік з 1961 року, успішно розвивається вже протягом понад півстоліття. За цей період компанія набула незаперечної репутації у сфері виробництва, а також реалізації інструментів з високою продуктивністю, довівши всім свою життєздатність, конкурентоспроможність інструментів, що випускаються, завдяки своїй професійній компетенції та здатності передбачати тенденції розвитку сьогоднішнього ринку. Цікаво, що в 1972 році, лише через цілих одинадцять років наполегливої ​​праці після свого зародження, компанія вийшла на європейський ринок із експортом свого інструменту. Через чотири роки в рамках успішного бізнесу у зовнішній торгівлі Karnasch GmbH розпочала створення власної глобальної структури продажів.

У наш час Karnasch GmbH зі своєю системою партнерів планетарного масштабу з продажу – успішна компанія, яка невідступно наступає принципам: надійність, точність, мобільність, що відповідає сучасним вимогам для високопродуктивних інструментів, що не мають аналогів, у преміум-сегменті для обробки металу.

Використання специфічних матеріалів, новітніх технологій при повному контролі якості кожного конкретного виробу разом з найновішим сучасним обладнанням та найвищою культурою виробництва стали запорукою справжньої німецької якості виробів, рівної якій немає! Конструктори компанії при розробці інструментів нового покоління керуються метою: оптимальне виконання поставленого завдання, продуктивність у межах можливого, простота експлуатації. Виробнича база Karnasch Professional Tools оснащена ультрасучасними верстатами з ЧПУ із впровадженими інноваційними технологіями щодо нанесення специфічного покриття з дотриманням мінімуму нормативних допусків. До цього дня споживачі по всьому світу довіряють бренду Karnasch, який став для професіоналів класикою - German Finish.

Безперечна компетентність персоналу у поєднанні з чудовою якістю вироблених інструментів перетворює Karnasch GmbH на надійного вигідного партнера для німецьких та зарубіжних замовників у наступних сферах:

виготовлення інструменту;

Заходьте не відкладаючи на сайт www.sverla.in.ua. Працівники офісу докладно проінформують вас про високоточний, довговічний інструмент бренду Karnasch за прийнятними цінами, дадуть розгорнуту відповідь на ваші питання щодо наявності модифікацій, їх купівлі та доставки.