ЯК ЗБЕРІГАТИ ІНСТРУМЕНТ

Копатись у купі інструментів, вишукуючи потрібний предмет заняття не з легких.

Люди, що люблять майструвати, придумали багато пристосувань для спрощення цієї операції.

  1. На невеликій дошці зміцнити маленькі відрізки гумового шланга, це прискорить пошук інструменту, і позбавить вас від постійного заточування ріжучого інструменту.

  2. Зшийте із щільного матеріалу сховище для мітчиків , свердел.

  3. З гумового щільного шланга також може, вийти відмінне сховище для долот, стамесок, ножів. Просто робимо на ньому прорізи.

  4. З пінопласту може вийти дуже зручна підставка для інструментів. Потрібно вирізати відповідний блок і в ньому пропалити, висвердлити або проткнути потрібний отвір. Пінопласт краще різати розколеним ніхромовим дротом.

  5. Так званий «інструментний бак» нескладно зробити зі шматків металевої сітки. Вони бувають настінні та настільні.

  6. Беремо, алюмінієвий куточок робимо в ньому прорізи у вигляді ластікового хвоста, прикріплюємо до стіни і вивішуємо туди наші інструменти.

  7. Беремо скляну банку з кришкою на дно кладемо вату промоченою в гасі і складаємо туди точні інструменти (циркулі, калібри). У гасових парах інструмент не іржавітиме.

  8. Також із звичайної каністри можна зробити не складний переносний ящик для цвяхів та інструментів.

  9. Зі шкіри старої не придатної для носіння взуття, можливо, зробити піхви для ріжучого інструменту, таких як стамеска, ніж, долото. Треба вирізати шматок шкіри завдовжки 15 см. завширшки на 2-4 мм. Більше ширини нашого інструменту та зігнути її навпіл. Поздовжні шви склеїти ізоляційною стрічкою, от і чохол готовий.

  10. Ящик із піском. Слід пісок змочити в машинному маслі, такі інструменти як викрутки, пробійники, стамески вберегутся від корозії.

  11. Болти, гайки, цвяхи і багато іншого, можна складати в скляну банку з кришкою, яка кріпиться цвяхами до нижньої сторони полиці. Банк з легкістю вивертається і не займає багато місця.