ПАТРОН СВЕРДЛИЛЬНИЙ

Свердлильні патрони від виробників Lambrich, KFH, Albrecht, Euroboor, та Rohm відповідають найвищим стандартам якості та точності. У нашому асортименті представлені високоточні свердлильні патрони SBF-pfus із мінімальним радіальним биттям до 0,015 мм.

Ми пропонуємо широкий вибір діапазонів затиску: від 0,1 до 13 мм, 1 до 16 мм, та 3 до 20 мм. Доступні різноманітні хвостовики: Ø 16 мм (5/8"), Ø 32 мм (1/4"), R8, Конус Морзе, внутрішньо укорочений Конус Морзе, КМ, SK, HSK, MAS-BT, B18, та 16, ПС. Корпуси виготовлені з металу, а кожна деталь патрона проходить процес загартування.

Ми також пропонуємо свердлильні патрони:

За індивідуальним замовленням, Albrecht пропонує виготовлення швидкозмінних патронів із алмазним покриттям кулачків для забезпечення додаткової довговічності.

Для отримання детальної інформації про повний асортимент продукції, ознайомтеся з нашим каталогом.

Каталог:

 Свердлильні патрони індустріальні Llambrich

Асортимент патронів

Патрони свердлильні самозатискні та під ключ Lambrich (Іспанія)

Каталог свердлильні патрони Lambrich

Lambrich це спеціалізований виробник високоточних патронів для промислових цілей та медецини. Lambrich виробляє свою продукцію з 1957 року, постійно вдосконалює свої технології, що й дозволило тримати лідируючі позиції на світовому ринку в ніші свердлильних патронів.

Високоточний свердлильний патрон SBF-Плюс, ALBRECHT

Свердлильний патрон SBF з хвостовиком конус Морзе DIN 239 або з внутрішнім різьбленням UNF

Патрон свердлильний ASL

IBK.13 Патрон для свердлів ø 1,5 - 13 мм ½ "х 20 UNF внутрішнє дюймова різьба.     

IBK.13-B16

Патрон діаметр 1,5 – 13 мм В16. Стандартний патрон для свердл Ø 1,5 – 13 мм. Доступний з внутрішнім різьбленням або внутрішнім конусом

Ключ необхідний.

Затискний патрон. IBQ.16 Патрон Quick Connect ø 1,5 - 16 мм - B18 . Самозатискна конструкція патрона дозволяє легко та швидко закріплювати його вручну. У патроні типу B18 внутрішній конус підходить для годинної операції. Ключ не потрібний.

IBK.16 Патрон діаметр 1,5 - 16 мм з B18 зв'язку стандартний патрон для свердл Ø 1,5 - 16 мм. Доступний із внутрішнім конусом. Ключ потрібен.

Каталог

Оформити замовлення

Купити свердлильні патрони ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 


Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: