ПАТРОН РІЗЬБОНАРІЗНИЙ

У нашому асортименті ви знайдете різьбонарізні патрони відомих німецьких виробників, таких як KFH, Kemler, Farion та Mexin, які славляться своєю надійністю та високою якістю.

Доступні варіанти включають:

Усі продукти виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості, таких як ISO та DIN, із специфікаціями 2080, 1835-E, 69871, 69893, MAS-BT/JIS, що підтверджують їхню універсальність та сумісність із різними обладнаннями.

Технічна характеристика:

Різбонарізні патрони із запобіжними головками широко застосовуються на фрезерних, токарних, розточувальних, свердлильних та обробних верстатах.

Призначення: нарізування різних типів різьбли. Складається із запобіжних головок та патрона, мають осьову компенсацію на стиск та на розтяг, розрахунок на компенсацію повинен виходити з різниці між кроком мітчика та між подачею верстата. Різбонарізні патрони хороші тим, що мають вбудований механізм регуляції кручення, це оберігає мітчики від частої поломки і так само дає чудову можливість зробити нарізки в глухих отворах. Покращує роботу з кольоровими металами та дає можливість правильної нарізки різьби дрібним кроком.

Патрон різьбонарізний швидко змінний

Призначення: нарізування різних типів різьби.

Застосування: застосовуються на фрезерних, токарних, розточувальних, свердлильних та обробних центрах.

Патрони можна швидко замінити.

Патрон різьбонарізний реверсивний.

Призначення : нарізка різних типів різьби.

Застосування: застосовуються на фрезерних, токарних, розточувальних, свердлильних та обробних центрах в верстатах.

Виготовляється з високоякісної сталі. Усі ми знаємо, що означає реверс – це зміна ходу в протилежний чи зворотний, без зупинки. Завдяки цій властивості патрон різьбонарізний захищений від перевантажень, не потрібно зупинки верстата та переналаштування. Легкий у користуванні і простий у застосуванні.

Різьбонарізні патрони DIN 2080, 1835-E, 69871, 69893, MAS-BT/JIS. 

 Переглянути / Завантажити каталог

Різьбонарізні вставки для патронів з тріскачкою та без.

 Переглянути / Завантажити каталог

Оформити замовлення

Купити патрон різьбонарізний ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 


Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: