ШЛІФУВАЛЬНА СТРІЧКА, ШКІРКА

Шліфувальна стрічка - це абразивний інструмент на паперовій, тканинній або синтетичній еластичній основі, з ріжучими кромками у вигляді зерен, нанесених із застосуванням сполучних матеріалів. До переліку оброблюваних матеріалів входять дерево, камінь, шкіра, гума, пластмаса, різні метали та сплави.

Стрічка нескінченна шліфувальна для шліфувальної машини, верстатів

Пропонуємо нескінченну шліфувальну стрічку, набори стрічок з керамічним зерном, стрічки з нетканого матеріалу, стандартні шліфувальні стрічки із зерном 60, 80,120, 240, 320, 400, 600.

Ширина 6 мм, 12 мм, 15 мм, 40 мм.

Довжина 650, 760 мм.

Шліфувальна стрічка (шкурка) у рулонах

Пропонуємо шліфувальні стрічки завширшки 40 мм, 50 мм.

Довгою 25 метрів, 50 метрів.

Різні розміри зерна А40, 60, 80, 120, 180.

Розмір зерна чи не найголовніший параметр при виборі шліфувальної шкіри. Він варіюється в діапазоні 160-2000 мкм для зерен, 40-125 мкм для шліфпорошку, 14-63 мкм для мікрошліфування та 3-10 мкм для тонкого мікрошліфування за ГОСТ 3647-80. Залежно від розміру зерен визначають сферу застосування абразиву. Наразі діє новий стандарт та зернистість Р 52381-2005. Існують свої стандарти у США – це ANSI, у Японії – JIS, у Китаю – GB2478. У міжнародних відносинах використається єдиний стандарт ISO 6344 (FEPA).

У набір стрічок нескінченних включені :

5 стрічок Кераміка

1 x Зернистість 60, 2 x Зернистість 80, 2 x Зернистість 120

4 x Стрічки High-Tech

1 x Зернистість 240, 1 x Зернистість 320,

1 x Зернистість 400, 1 x Зернистість 600

3 x Стрічка SCM з нетканий матеріал

1 x Coarse, 1 x Medium, 1 x Very fine

Характеристика різних видів шліфувальних стрічок, шкірок.

Абразивний матеріал може бути нанесений залежно від призначення та вимог міцності до експлуатації на еластичний міцний папір, бавовняну тканину, змішаний тип з використанням технічної нитки, фібру, саржу або поліестрову плівку. Основа повинна бути рівною для нанесення клейового з'єднувача та гнучкої для можливості змінювати форму на рельєфних ділянках поверхні.

Як зв'язування використовується клей з органічними складовими та фенолоформальдегідні смоли за ГОСТ 20907. При цьому клей наноситься мінімум у два шари. Спочатку, щоб прикріпити зерно до основи, витримуючи напрям зерен, а потім для остаточної фіксації абразивного зерна.

Шар має відкритий чи закритий розподіл зерна. Відкритий тип рекомендується, щоб уникнути передчасного засолювання абразиву, а закритий для шліфування з меншим осипанням кромки, при формуванні більш точних форм.

Як і у всіх абразивних матеріалів, при виборі шліфувальної стрічки важливо раціонально та правильно підібрати технологічні характеристики. Від вибору параметрів шкірки залежить тривалість її роботи та зниження непродуктивних витрат.

Широко розвинене та популярно застосування абразиву в різних його комбінаціях на паперовій, стрічковій, рулонній, листовій основі, з різними типами абразивного матеріалу, зернистості, зв'язків.

                 

У давнину завжди цінувалася якість та зовнішній вигляд виробів. Так, вважалося престижним мати поліровані, натерті до блиску чи навощені предмети антуражу. А входять до складу дорогого інтер'єру поліровані сидіння, спинки стільців, меблі та підлоги тодішніх віталень та інших мебльованих кімнат сяяли глянцевим блиском. Саме із засобів для полірування в XIX столітті і вирішив винахідник наждакового паперу англієць Джон Оукей розпочати свою справу. Працюючи помічником столяра в модній тоді лавці скрипкових інструментів, він розсіював піщинки з уламками над пергаментом. Чим і зумів надалі закласти в основу свого бізнесу .

Абразивний матеріал

Електрокорунд

Електрокорунд або карбід алюмінію (Alundum®) має всі необхідні характеристики: забезпечує високу стійкість і при цьому сколюється задовго до свого значного затуплення, таким чином, виконуючи завдання з якісної обробки. Чим і заслужив найбільшу популярність для шліфування найбільш в'язких структур, що вимагають досить міцної (що перешкоджає зламу).

Карбокорунд

Карбокорунд або карбід кремнію найгостріший і найтвердіший з усіх мінералів, що при певному ступені крихкості сприяє сколюванню та утворенню нових гострих зерен. Ідеально підходить для роботи, де необхідно заглибитись та різати з високою швидкістю без навантаження. Підходить для полірування нержавіючої сталі.

Керамічний оксид алюмінію

Керамічний оксид алюмінію SG (Saint-Gobain) - це матеріал у вигляді мізерно дрібних частинок, які сколюючись, утворюють нові ріжучі кромки, сприяючи ефективній роботі на екстремально високих швидкостях.

Гранат

Гранат (92Е- Росія. Використовується як у вигляді шліфпорошку, для полірування скла, так і як шліфзерен для шкірки по дереву, гумі та пластику.

Кремінь та скло

Кремінь (81 Кр – Росія) та скло (71Ст – Росія) однаково хороші у вигляді наповнюючих компонентів наждакового паперу для шкіри, ебоніту та дерева.

З усіх абразивів шліфувальна стрічка, шкірка, мабуть, найнародніший інструмент. Вона знайшла своє застосування від попередніх, грубих, обдирних операцій до остаточних та довідкових. Шліфувальна стрічка у рулонах випускається з зеленим карбідом кремнію або крістолон. Маркування 39С (Англія), (64С, 63С СНД). Ідеальний для шліфування твердого сплаву та скла, а також керамічних виробів, де всі його властивості ефективніші.

Чорний карбід кремнію. Маркування 37С (Англія), (55С, 54С, 53С, 51С – СНД). У порівнянні із зеленим містить більше домішок. Використовується для таких матеріалів, як гума та камінь для запобігання передчасному засолюванню, яке неминуче спричинить зниження ефективності обробки та терміну служби інструменту.

Оформити замовлення

Купити шліфувальну стрічку, шкірку ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення