ІНСТРУМЕНТ NACHREINER GMBH (ФРЕЗИ, СВЕРДЛА)

Дата публікації: Dec 07, 2015 10:25:2 PM

Nachreiner GmbH

Відома сучасна компанія NACHREINER GmbH – німецький виробник широкого спектру осьового ріжучого інструменту гідної якості.

Підприємство NACHREINER - CUTTING TOOLS було засноване сімейною парою Зігфрідом та Маріанною Nachreiner у 1981 році. З початку свого народження висока точність, незаперечна надійність, гнучка цінова політика, широкий асортимент інструментальної продукції, оперативність у вирішенні питань, що виникають, стають принциповою філософією підприємства NACHREINER. У 2002 році вже відома на той момент фірма NACHREINER була перейменована на NACHREINERGmbH. Тоді ж вона стає володарем свідоцтва Міжнародної Організації зі Стандартизації DIN EN ISO 9001. Цей документ підтверджує те, що підприємство має в своєму розпорядженні сучасну систему управління якістю, передові технології, а значить, якість і надійність товару відповідають вимогам покупця, як у побуті, так і промисловій сфері. . І це абсолютно правильно. Адже компанія у своїй діяльності керується лаконічним девізом: "Інструмент, якому можна довіряти". Насправді німецький інструмент компанії NACHREINER GmbH, який, безперечно, відрізняється високою якістю, забезпечить потребу кожного машинобудівного, верстатобудівного підприємства, ремонтного центру за досить невисокою вартістю. Компанія випускає інструменти, що характеризуються простотою в експлуатації, що сприяють оптимальному виконання поставленої задачі з граничною продуктивністю, що щадно впливають при цьому на кістково-м'язовий апарат оператора. Завдяки особливим технологіям загартування та кування високоякісної сталі надається оптимальна структура. Завершальне доведення інструменту забезпечує зручне нековзне утримання його в руці. Конструкторські бюро компанії сьогодні займаються розробками завтрашнього дня, оскільки Nachreiner GmbH завжди прагне випередити хоча б крок вимоги ринку. Каталог металорізального інструменту фірми NACHREINER GmbH включає:

кінцеві з особливо твердих сплавів та швидкорізальної сталі;

матеріал - твердий сплав з підведенням МОР ;

матеріал – твердий сплав без підведення МОР;

вимірювальний інструмент:

калібр-пробки;

контрольні штифти;

Інструмент, що має підвищену міцність і точність, експлуатується, як правило, більш тривалий період, завдяки чому виправдовує вкладені в його покупку кошти, а значить, він більш рентабельний, підвищує прибуток, імідж підприємства-власника.

Компанія sverla.in.ua пропонує до вашої уваги широкий перелік осьового ріжучого інструменту всесвітньо відомого бренду NACHREINER за прийнятними цінами. Якщо виникла потреба у придбанні інструменту європейської якості, поспішайте звернутись до sverla.in.ua. Наші спеціалісти допоможуть оперативно та без проблем купити необхідний інструмент, запропонують кілька варіантів оплати, а також доставку товару в обумовлений термін.