інструмент Gühring

Дата публікації: Sep 09, 2016 7:13:42 AM

Сьогодні німецька корпорація Gühring – один із лідерів серед провідних виробників сучасного інструменту у світі.

Вона була заснована у 1898 році Готлібом Гюрінгом. Спочатку це була невелика майстерня з виготовлення різноманітних інструментів. Через два роки спорудили перше підприємство, яке вже почало випускати вироби у серійному порядку. У той період у товарному асортименті було лише тринадцять видів, що становило приблизно тисячу типорозмірів інструментів.

До початку Другої світової війни вимоги ринку зросли, що спонукало компанію зайнятися новими винаходами. 1940 року фірма Gühring виробляє вже п'ятдесят типів спіральних свердл. З 1980 року свердла стали покривати нітридом титану, що стало новим словом у технологіях машинобудування.

Сьогодні фірма виробляє вироби на двадцяти трьох заводах, представлена ​​тридцятьма сімома дочірніми компаніями. На цих підприємствах працює понад 4500 працівників, завдяки яким випускається великий асортимент високоякісних інструментів бренду Gühring, що налічує понад 1650 видів, що включають 44000 типорозмірів.

У компанії функціонує чотири структурні підрозділи:

Головна особливість продукції цього виробника - випуск цілісних осьових інструментів, виконаних або з твердих сплавів, або з швидкоріжучої сталі, а також виробництво інструментів, оснащених різальними пластинами зі штучного алмазу, твердого сплаву, нітриду кубічного бору. Покриття, розроблені професіоналами Gühring, сприяють збільшенню продуктивності виробів до двадцяти разів. Оснащення сучасним обладнанням виробничих цехів Gühring разом із найвищою культурою виробництва - запорука чудових експлуатаційних показників, рівних яким немає! German Finish – так можна охарактеризувати зручний, комфортний, професійний інструмент німецького бренду Gühring, який гарантує як безпеку, так і впевненість у виконанні будь-якої роботи.

Весь спектр осьового ріжучого інструменту бренду Gühring включає:

1. свердла:

2. фрези:

3. мітчики, зенкери, розгортки;

4. інструментальне оснащення та ін.

Компанія Gühring, яка веде свій бізнес більше ста років, довела всьому світу свою довговічність, професійну компетенцію, конкурентоспроможність продукції, а також здатність передбачати тенденції ринку, що розвивається.

Фірма sverla.in.ua рада представити вашій увазі широкий спектр осьового ріжучого інструменту класичного бренду Gühring за доступними цінами. Бажаєте придбати довговічний інструмент європейської якості? Не відкладаючи, заходьте на наш сайт sverla.in.ua. Професіонали підберуть вам потрібний інструмент, забезпечать швидку доставку товару в будь-який регіон країни.