ПЕЛЮСТкові ГОЛОВКИ WENDT GMBH

Дата публікації: Dec 10, 2015 7:46:58 PM

Фірма Dipl.-Ing. Günter Wendt GmbH – німецьке підприємство, що спеціалізується на виготовленні інструментів для операцій шліфування, фінішної обробки, а також полірування. Протягом майже сорока п'яти років з моменту заснування компанії розроблено, а потім і запатентовано безліч різновидів шліфувального та полірувального інструменту, що дозволило їй стати одним із провідних підприємств у галузі.

Wendt GmbH (Вендт) – піонер у виробництві шліфувальних пелюсткових головок діаметром 3, 10 та 20 мм, тарілчастих кіл з шліфувальною кромкою на тарілці з алюмінію та скловолокна, шліфувальних гільз, полірувальних кругів з войлочним і покриттям.

Секрет успіху сімейного підприємства Wendt GmbH полягає у здійсненні постійних досліджень з метою отримання інноваційних напрацювань, створення новинок, а також серійному виробництві продукції найвищої якості, завдяки чому компанія впевнено випереджає сьогодні своїх конкурентів. Інженери фірми постійно працюють над удосконаленням шліфувальних інструментів, підвищенням якості, продуктивності, тим самим збільшуючи асортимент продукції, призначеної для всіх стадій робіт від грубого процесу шліфування до найтонших операцій полірування. Персонал Вендт прагне того, щоб у споживачів з'явилася можливість здійснювати названі процеси, застосовуючи лише один пневмо або електроінструмент із заміною конкретних насадок. Використання тільки високоякісних матеріалів, найновішого високоефективного обладнання при виготовленні виробів разом з високим рівнем культури виробництва - гарантія справді німецької якості. Матеріали для виробництва виробів бренду Wendt GmbH, що підбираються дуже скрупульозно, проходять ще й суворий вхідний контроль, внаслідок чого продукція стає більш ефективною. 2008 – у Бразилії та Франції.

                    Сьогодні Wendt GmbH випускає:

диски:

кола:

пластинчасті;

зачисні;

відрізні;

комбіновані пластинчасті з нетканого матеріалу;

пелюсткові;

для кутошліфувальних машин;

полірувальні;

уніфіковані на липучці;

клт;

шліфувальні валики;

пелюсткові шліфувальні головки ;

полірувальні валики;

валики, гільзи.

Wendt GmbH має сертифікат Міжнародної Організації зі стандартизації DIN EN ISO 9001:2008, що свідчить про наявність на виробництві сучасної системи управління якістю, передових технологій, внаслідок чого випускається надійний товар, що відповідає запитам ринку. Саме тому застосування інструменту бренду Wendt гарантує як безпеку, так і впевненість у виконанні будь-яких робіт. Контакти консультантів компанії можна побачити на сайті http://www.sverla.in.ua. Оформлення запиту на придбання виробів бренду Wendt GmbH за прийнятними цінами можна здійснити на сторінці Контакти , ми оперативно та сумлінно виконаємо вашу заявку.