МІТЧИКИ ТА ПЛАШКИ VÖLKEL GMBH

Дата публікації: Dec 09, 2015 10:22:2 PM

Німецька корпорація VÖLKEL GmbH або Volkel (Волкел) - по праву визнаний у всьому світі виробник точного інструменту для нарізання різного роду різьби, що займається одночасно системами відновлення різьби.

Компанія на даний момент випускає досить великий спектр різьбонарізного інструменту, куди входять представники великих ліній зі стандартним, внутрішнім, зовнішнім,  лівостороннім різьбленням, дрібним кроком та іншими типами нарізки. Це широкий асортимент мітчиків і плашок (MF, M, BSW, BA, BSF, BSP (G), UNC, PG, UNF, 8-UN, UNEF, 12-UN, BSPP, BSPT, NPT, NPS, NPTF), які призначені для роботи в легованих, конструкційних, нержавіючих сталях, латуні, бронзі, алюмінієвих сплавах, жароміцних та нержавіючих сплавах.

Сьогодні корпорація VÖLKEL GmbH, завдяки майже сторічному безцінному досвіду роботи, переконала весь світ у своїй життєздатності, професійній компетенції, умінні передбачати тенденції розвитку ринку, конкурентоспроможності продукції, що випускається. Нині корпорація Volkel постачає високоякісний інструмент сімдесят країн, що знаходяться на території як Євразії, Африки, так і Південної, Центральної та Північної Америк. Її експортна квота близька до сімдесяти відсотків. З 1991 року, завдяки самоконтролю, успішно реалізується концепція міжнародного виробництва. Підприємства-партнери та дочірні компанії, розміщені на європейсько-азіатському континенті, виготовляють інструмент на CNC-верстатах останнього покоління відповідно до нормативів стандартів якості, з урахуванням наявної специфіки металообробки і при дотриманні трьох головних принципів виробництва: точності, надійності, оперативності. у місті Ремшайд. Завдяки цьому гарантуються і справжність товару Volkel, і ідеальна якість продукції, і процес організації кожної конкретної поставки. На складських базах Volkel завжди є близько семи тисяч найменувань інструменту для нарізки різьблення різних розмірів і конфігурацій, весь товар суворо відповідає вимогам міжнародних стандартів, що стосуються різьблення, а тому є професійним інструментом German Finish із чудовими експлуатаційними показниками. 

Запорука успіху бренду VÖLKEL – чотири фактори:


вартість/якість;

обслуговування:  

гарантія високого рівня сервісу безперебійної доставки товару.

Поспішайте зв'язатися з нами по телефону , до ваших послуг також наш сайт www.sverla.in.ua. Фахівці компанії професійно розкажуть вам про різновиди наявного у нас за прийнятними цінами так необхідного для вас інструменту бренду VÖLKEL GmbH, що виправдовує згодом вкладені в нього кошти за рахунок тривалого терміну служби.