АВТОМОБІЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Дата публикації: Apr 08, 2021 12:45:5 PM

Автомобільні інструменти численні та багатогранні, добірка інструментів проводиться від певних видів робіт. Автомобільні інструменти поділяються на категорії:

Гаражне обладнання – 37% автомобілістів проводять ремонт своїх «дівчаток» самі в гаражі і зазвичай користуються певними інструментами, такими як зарядний пристрій, пневматичні набори, модульна тумба для інструментів, вакуумна або ручна установка для відбору, для роздачі або перекачування масла, незамінний балонний і ланцюгових ключів.

Інструменти для обробки труб – це труборізи, трубозгини різних діаметрів, довжини та можливостей. Набори для вальцювання.

Інструменти для ремонту підвіски - спец.інструмент для розведення гальмівних супортів, кліщі для зняття пружин і знімач пружин гальмівних колодок, зворотний молоток важливий в ремонтах -особливо в усуненні невеликих вм'ятин. Інструменти для обслуговування поворотного кулака, щоб не заклинила ходова, інструменти для розбирання гальмівних циліндрів, головки для зняття кріплення амортизаторів, інструмент для маточок, валів та півосей.

Інструменти моторної групи - ремонт двигуна дуже відповідальний процес, в якому використовують безліч інструментів, затискачі гідравлічних шлангів різних розмірів, набори щупів різних диметрів. Широкий вибір шпильковертів, ключів для демонтажу генераторів, обтискань для поршневих кілець, різноманітність ключів для датчиків кисню та інші.

Монтування – широкий вибір слюсарних та шиномонтажних монтувань.

Ножівки та напилки – відмінний набір напилків круглих, квадратних, тригранних, плоских, ножівок по металу.

Світильник для СТО – необхідне освітлення при ремонті автомобіля, ліхтарики налобні, великі та маленькі, ультрафіолетові та світлодіодні.

Зйомники - для автомобіля, для кульових опор, 2х і 3х захватні для підшипників, для знімання масляного фільтра, для шестерень, для видалення сальників, знімач лямбда, спец.

Шприци для мастила та олії – механічні та пневматичні, плунжерні, акумуляторні, гвинтові, шприц з катриджем, багаторазові.

Щипці для хомутів – різноманітність щипців для зняття та встановлення шлангових, гнучких хомутів та інші пристрої ви можете замовити на нашому сайті.