АБРАЗИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ LUKAS-ERZETT GMBH

Дата публікації: Dec 10, 2015 7:39:48 PM

LUKAS-ERZETT Vereinigte Schleif-und Fräswerkzeuge GmbH & Co.KG - підприємство, організоване в 1937 році Вілі та Едмундом Лукас.

Сьогодні LUKAS виробляє широку лінію високоякісного інструменту, за допомогою якого здійснюється ручна обробка різноманітних матеріалів, серед них: борфрези, шліфувальні, полірувальні головки та багато іншого.

Провідне підприємство, центр розробок та логістики компанії LUKAS знаходяться у німецькому місті Енгельскірхені, інші виробничі потужності фірми розміщені у Словаччині, Чехії та Південній Африці.

Фірма LUKAS на відміну від інших виробників подібного інструменту більшу частину своєї продукції виробляє під індивідуальне замовлення, а сорок три відсотки, припадають на виготовлення чотирьох з половиною тисяч найменувань стандартної продукції, розміщеної в спеціалізованому каталозі. У своїй діяльності вона керується чотирма принципами: висока точність, безперечна надійність, результативність та оперативність. Компанія протягом сімдесяти п'яти років чітко слід поставленої собі мети - працювати під девізом «Завжди грамотно підібраний інструмент», постійно приносити благо споживачеві. Тому всі вироби бренду LUKAS відповідають міждержавному стандарту EN ISO 9001:2008.

Високоефективність, простота в експлуатації, економічність при відносно низькій ціні порівняно з іншими виробниками такого інструменту - переваги класичних інструментів German Finish бренду LUKAS. Все це в купі забезпечує високоефективне виконання роботи клієнтом при граничній продуктивності. Фірма LUKAS є членом Організації Безпеки Абразивів, тому інструменти, позначені специфічним символом OSA, виробляються та контролюються відповідно до жорстких правил безпеки. Дотримання компанією жорстких нормативів при виробництві своїх виробів дозволяють споживачеві безпечно та з комфортом використовувати інструменти LUKAS у своїй роботі при щадному впливі його на кістково-м'язовий апарат.

Завдяки використанню високоякісних матеріалів, найновішого обладнання разом з високою культурою виробництва та інноваційними рішеннями, у компанії з'являються конкурентні переваги, що сприяють успіху на ринку. Саме тому сьогодні LUKAS-ERZETT GmbH - провідний європейський спеціаліст у сфері розробок та виробництва як фрезерних, так і шліфувально-полірувальних інструментів.

Менеджери сайту www.sverla.in.ua_володіють інформацією про необхідні вам інструменти бренду LUKAS. Заходьте до нас на сайт, телефонуйте, наші консультанти з оптимізації різних операцій з обробки поверхонь підберуть необхідний виріб, дадуть відповідь у повному обсязі на питання, що вас цікавлять, повідомлять терміни доставки товару.