КОНІЧНІ СВЕРДЛа

Конічні свердла HSS RUKO -застосовуються для обробки всіх поширених промислових матеріалів: листова легована та вуглецева сталль до 4,0 мм., пластик, дюропласт. Конічні свердла використовуються при електротехнічних і сантехнічних роботах, в автосервісах при ремонті нагрівальних пристроїв, електроніки і так далі. Свердла працюють без попереднього центрування, геометрія конічних свердлів забезпечує плавний хід та легке відведення стружки. Ріжучі грані свердла виточені за спеціальною технологією за допомогою нітриду кубічного бору або CBN. Технологія заточування за допомогою CBN забезпечує максимальну ріжучу здатність та зносостійкість свердла. 

Технічна інформація

В наявності:

Конічні свердла HSS. Застосовуються для видалення грата з високоякісної швидкорізальної сталі. Підходять для обробки сталі, литої сталі та легких металів.

Конічні свердла HSS-TiN. Твердість поверхні свердла 2300 HV. Підходять для обробки сталі, литої сталі, кольорових та легких металів.

Конічні свердла HSS Co 5 стали VA, леговані кобальтом. Підходять для обробки легованих сталей з високим вмістом хрому, наприклад, V2A і V4A.

Конічні свердла HSS-TiAIN, покриття титан-алюміній-нітрид. Твердість поверхні свердла 3000 HV, пристосовані для обробки без СОЖ. Підходять для обробки звичайної та литої сталі, кольорових та легких металів.

Впровадження інноваційних технологій у всі галузі діяльності, зумовило величезне зростання виробничих потужностей. Машинобудування – один із напрямків, який з гордістю можна назвати конкурентоспроможним на світовій арені. Це стало можливим насамперед завдяки якісним перетворенням в інструментальному виробництві.

Виготовлення оброблюваного матеріалу відбувається на рівні лазерних технологій, які використовуються для виготовлення ступінчастих та конічних свердлів, зенкерів, фрез та величезного переліку інших інструментів. На сучасному витку виробництва, ми говоримо про добре продуману геометрію матеріалу, яка має ще кращі властивості. Спільно з минулими напрацюваннями, це дозволяє економити ресурси, що споживаються верстатом, за рахунок зменшення сили тертя у площині різання. Говорячи про властивості самого матеріалу ріжучого інструменту, варто акцентувати увагу на покритті, основою якого є сплави, що містять титан.

Асортимент конічних свердл

Конічне свердло RUKO зі спіралеподібною канавкою HSS-G, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Перейти до каталогу

Переваги: ​​Завдяки спіралеподібній стружковій канавці у новому оформленні свердло для листової сталі відрізняється спокійним ходом, особливим формоутворенням та максимальною продуктивністю різання. Стружка, що виникає, відводиться без жодних проблем. 

Конічні свердла RUKO HSS-G, HSS-E, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Завантажити каталог

Переваги: ​​Глибока стружкова канавка гарантує плавність ходу та високу ріжучу здатність.

Конічні свердла-біти RUKO з хвостовиком під 1/4" HSS-G, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Перейти в каталог

Переваги: ​​Глибока стружкова канавка гарантує плавність ходу та високу ріжучу здатність.

Конічні свердла RUKO HSS-G з обмежувачем для свердління порожнистих конструкцій

Характеристики:

Перейти до каталогу 

Переваги: ​​Глибока стружкова канавка гарантує плавність ходу та високу ріжучу здатність.

Конічні свердла RUKO HSS-G, з трьома ріжучими гранями

Характеристики:

Перейти до каталогу

Переваги:

Прайс конічних свердл

Конусные сверла

Оформити замовлення

Придбати конічні свердла ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення