відновлення Різьби

Інструмент для відновлення (Ремонт різьби) Silbertool 

Навіщо купувати нові запчастини через пошкоджену різьбу на них, якщо можна просто купити інструмент для відновлення різьби. Тим самим заощадивши кошти на техобслуговування, на будівельних майданчиках, у сільському господарстві, і ще багато де, коли відбуваються пошкодження різьби. Що найпростіше? Демонтаж всього вузла, або можливість НЕГАЙНО полагодити зірване різьблення із застосуванням спеціального інструменту для відновлення зовнішньої та внутрішньої різьби. За допомогою наших інноваційних пристроїв ви зможете легко відновити різьбу болта, осі ходової частини колісної техніки (відновлення різьби валу), в алюмінії, блоці циліндрів, різьблення отвору свічки та інших запчастинах.

Даний інструмент представлений 4 моделями для відновлення різьби в діапазонах від 5 мм до 110 мм з різним кроком різьби: 

Silbertool заощаджує час, гроші та скорочує час простою.

За рахунок методу пластичної деформації різьбонакатними роликами, різьба зберігає початкову форму нитки, що має вирішальне значення для безпеки механічних компонентів. Ось чому використання технології, яка видаляє матеріал та послаблює нитку, може бути небезпечним.

Інструмент Silbertool не використовує технології різання. Silbertool ремонтує нитку, формуючи її назад у вихідну геометрію, що сприяє повному відновленню статичної та динамічної міцності різьби, також поверхня нитки загартовується шляхом холодного загартування.

Silbertool застосовується для ремонту ниток різьбли на всіх формувальних матеріалах, включаючи високоміцні матеріали.

Silbertool ремонтує пошкоджені шпильки коліс автомобіля, пошкоджені осі коліс вантажного автомобіля, ось напівпричепа, пошкоджені приводні вали, пошкоджені головні шпинделі, пошкоджені шпинделі та всі пошкоджені зовнішні різьблення з діаметром від 5 мм до 110 мм швидко та легко.

Додатковий інструмент для відновлення різьб

1) Відновлювальний мітчик

Мітчики для реставрації різьби самостійно налаштовуються на діаметр та крок різьби. Крім того і з правосторонньої і з лівосторонньї різьби, метричної та дюймової. І немає потреби в попередньому вимірі різьби.

Часто при пошкодженні кінців різьби не можна використовувати для ремонту плашки або мітчик, в цей момент і приходять на допомогу обробний мітчик. Такий мітчик можна встановити нижче пошкодженої ділянки і застосувати для ремонту всієї ділянки до кінця різьби. Леза із загартованої інструментальної сталі знаходяться в канавках пошкодженої різьби та підрівнюють пошкоджену ділянку. Оздоблювальні мітчики поставляються дев'яти розмірів і можуть застосовуватися для ремонту різьби діаметром від 5,0 мм (3/16") до 108,0 мм (4 1/4"), та від 4,0 мм (5/32") до 152 0,0 мм (6").

Принцип роботи мітчика для відновлення різьби

Принцип роботи мітчика для відновлення різьблення

Повертанням ручки (K) повністю прибрати різець (B) у корпус (H). Після цього опустити обробний мітчик для внутрішньї різьби в отвір з відрізанням різьбою або в просвердлений отвір.

Поверненням ручки (K) з накаткою випустити різець (B) у канавку різьби у неушкодженій зоні та затягнути зусиллям від руки.

Відновлювальний мітчик для внутрішнього різьби потрібно обертати за допомогою рукоятки в потрібному напрямку, як на малюнку.

2) Різьбові вставки

Для ремонту зірваної різьби від М 3 до М 14 ефективно застосовуються різьбові вставки.

Детально ознайомитись із застосуванням різьбових вставок можна на сторінці:

>>> Ремонт різьби вставками М, MF, G, BSW, BSF, UNC, UNF, NPT

3) Інструмент для відновлення зовнішньої різьби

Являє собою спеціальні кліщі із зубцями потрібного профілю різьби 50 або 60 градусів, які фіксуються на пошкодженій ділянці різьби і круговим рухам зафіксованих лез відбувається процес відновлення різьби з пошкоджених ділянок. Застосовуються для діаметрів від 4 мм до 152 мм. Прості та ефективні в експлуатації.

Повертанням рукоятки (A) розвести різці (B) і встановити оздоблювальний мітчик для зовнішньї різьбли на пошкоджену різьбу

Повертанням рукоятки (K) опустити різці (B) у канавки різьби і затягнути зусиллям від руки. 

Обертаємо обробний мітчик для зовнішньої різьби в напрямку, вказаному стрілками.

Калібрування не потрібне. 

Автоматична адаптація до будь-якого кроку та розміру різьби в межах ширини захвату.

Неушкоджені частини різьби використовуються як напрямні, виконується ремонт лише пошкоджених ділянок.

Гартовані ножі (високопродуктивна швидкоріжуча сталь).

Видаляє іржу та задирки.

Запасні різці для відновлення внутрішньої різьби

Лезо 60° = Серійне виконання

Лезо 55° = Адаптовано до британського стандартного різьблення

Перейти до каталогу (Набори)                                                 

Комплекти інструментів для відновлення зовнішньої різьби у пластиковій валізі 

Захисний ковпачок для пристроїв для відновлення внутрішньї різьби

Застосовуються для ремонту різьби в м'яких металах (алюміній, латунь і тд.). Захисні ковпачки виготовлені з якісного пластику з поліаміду можна різних умовах роботи завдяки високій в'язкості, еластичності та відмінним механічним властивостям. Накладки застосовуються багаторазово- незалежно від ступеня тяжкості ушкодження.

Пластикова коробка по 5 шт.

Насадка для пристроїв для відновлення внутрішньої різьби

Інструмент для відновлення зовнішньої різьби

Пристрій для реставрації різьби великих розмірів 

V-подібна опора для різьби звужена, щоб зменшити відстань між різцями на боці інструменту.

Коли діаметр різьби менший за діаметр ступінчастого стрижня, інструмент можна встановити на останніх 3,0 мм країв різьби.

Інструмент менше 35,0 мм і легше (1,8 кг).

Максимальний діаметр більше, ніж для двох розглянутих моделей, до 152,0 мм (6").

 Завдяки різцям з декількома зубцями, різьба оптимально обробляється.

Комбінація лез з кількома зубцями та пристосувань для обходу шпонкових канавок полегшує ремонт та забезпечує чудові результати навіть для різьби з канавкою.

Різець з декількома зубцями для обробки із застосуванням пристосування для обходу шпонкових канавок 

Різець 60°

Адаптер для системи відновлення зовнішньої різьби

З цією приналежністю можна обробляти за допомогою обробного мітчика пази шпонки, прорізи, витки і канали.

Для успішної обробки стрижнів з пошкодженою різьбою, забезпечених пазами для штифтів або підкладними шайбами ​​потрібно правильно вибрати мітчик.

Запасні різці для пристроїв для відновлення зовнішньої різьби  Різець 60°

Різець 55° Британський стандарт різьблення

Різець 60°

Таблица Google

Оформити замовлення

Придбати інструмент для відновлення різьблення ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.