ІНСТРУМЕНТ З МЕХАНІЧНИМ КРІПЛЕННЯМ ПЛАСТИН

Вибір потрібного інструменту із механічним кріпленням пластин у будь-якій конструкції може залежати від конкретного завдання та типу обробки, яку ви плануєте виконати. Враховуючи описані вами два види інструментів, розглянемо їхні особливості:

Для вибору правильного інструменту враховуйте матеріал, який ви будете обробляти, тип операції та конструкцію вашого верстата чи обладнання. При необхідності консультуйтеся з фахівцем або виробником інструменту, щоб забезпечити оптимальні результати обробки.

Асортимент інструментів з механічним кріпленням пластин

Технічна інформація

Свердлильний інструмент із змінними пластинами та механічним кріпленням може мати одну або кілька змінних пластин, що залежить від виду робіт. Різці зі змінними пластинами виготовляються з твердих сплавів і швидкоріжучої сталі, є поширеними інструментами, які широко використовуються.

Основні види різців із механічним кріпленням пластин включають:

Комплектація інструментів гвинтами, притисками здійснюється від найкращих виробників.

Осьовий інструмент із змінними пластинами або обертовий використовується для обробки обертальним рухом різання заготовок. Він застосовується для обробки циліндричних та торцевих ділянок отворів у заготовках.

Змінні твердосплавні пластини можуть мати різні форми - трикутні, круглі, квадратні, багатогранні, і прикріплюються до робочої голівки за допомогою спеціальних гвинтів, пайки, зварювання або особливих притисків.

Хоча вважається, що механічне кріплення ефективніше, вибір інструменту повинен враховувати матеріали та метали, з якими ви працюєте. Для м'яких матеріалів і металів ідеальні різці з пластинами зі швидкоріжучої сталі. Однак при обробці гартованих або тугоплавких заготовок краще використовувати токарні різці та свердла з пластинами з твердого сплаву, а також з алмазним напиленням та інші.

Такі інструменти добре переносять підвищені температури та ударні моменти, що робить їх ефективними для роботи на верстатах токарних, універсальних та з ЧПУ. Найбільш популярні марки сталі для цих інструментів включають 40Х, 38ХМЮА, 65Г

Оформити замовлення

Придбати інструмент з механічним кріпленням пластин ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 


Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: