ІНСТРУМЕНТ З МЕХАНІЧНИМ КРІПЛЕННЯМ ПЛАСТИН

Як правильно вибрати потрібний інструмент із механічним кріпленням пластин у будь-якій конструкції

1. Інструменти з напайними твердосплавними пластинами кріпляться на основу інструменту за допомогою напайки. Ріжучих і свердлильних інструментів, основним робочим елементом є змінні або твердосплавні напайні пластини.

2. Інструменти, у яких механічне кріплення твердосплавних пластин кріпляться за допомогою затискачів або спеціалізованих гвинтів.

Таких інструментів є кілька видів:

Асортимент інструментів з механічним кріпленням пластин

Технічна інформація

Свердлильний інструмент із змінними пластинами та з механічним кріпленням пластин –на свердлах може бути один або кілька змінних пластин, залежно від виду робіт.

Різці зі змінними пластинами виготовляють з твердих сплавів і швидкоріжучої сталі. Це найпоширеніші інструменти, що широко використовуються.

Є основні різці з механічним кріпленням пластин:

Як правило, комплектація інструментів гвинтами, притисками від найкращих виробників.

Осьовий інструмент зі змінними пластинами або обертовий - робить обробку обертальним рухом різання заготовки. Застосовується для обробки циліндричних та торцевих ділянок отвору заготівок.

Змінні твердосплавні пластини можуть бути різними за фігурацією – трикутними, круглими, квадратними, багатогранними, як правило, всі вони прикріплюються до робочої голівки.


Вважається, що механічне кріплення ефективніше.

Але…. який же інструмент необхідний для вашої роботи – це залежить з якими матеріалами та металом ви працюватимете.

Для обробки м'яких матеріалів і металів, ідеально підходять різці з пластинами з швидкоріжучої сталі, але при обробці гартованих заготовок, і працюючи з тугоплавкими заготовками, такі пластини часто не справляються з роботою.

З усіма іншими видами металу справляються дорожчі за ціною, але ефективні по роботі, токарні різці та свердла з пластинами з твердого сплаву, з алмазним напиленням та інші. Такі інструменти чудово переносять підвищені температури та ударні моменти.

Все залежить від виду та типу робіт, які ви запланували.

Різці відрізні з механічним кріпленням - застосовується при відрізанні зайвих частин у заготовок як великих, так і невеликих розмірів.

Різці галтельні з механічними кріпленнями – застосовують для обточування перехідної поверхні.

Різці розточувальні з механічними кріпленнями – застосовуються для розточування в заготовках наскрізних та глухих отворів. При різних роботах застосовуються різні інструменти, якщо вам необхідно проточити глухий отвір з обробкою дна - вам доведеться застосувати упорні різці. Якщо необхідно наскрізний отвір тоді застосовуються прохідні різці, які застосовуються і для обробки циліндричних поверхонь.

Різці різьбові з механічним кріпленням – нарізають внутрішнє та зовнішню різьбу на циліндричних заготовках.

Різці фасонні з механічними кріпленнями - такий інструмент відноситься до складних свердлінь, він має індивідуальний по спец. замовлення профілем. Застосовується у пруткових заготовках.

Різці прорізні з механічними кріпленнями - виконує проточку кільцевих канавок, як частково, так і по всій поверхні заготівки.

Різні пластини застосовуються до різних видів роботи:

Такі різці досить вигідні у використанні, так як:

Різці з механічним кріпленням пластин застосовуються в роботі на верстатах токарних, універсальних та з ЧПУ.

Токарні різці з механічним кріпленням пластин широко використовуються у виготовленні різних деталей у виробництві корпусних меблів, кухонних, в роботі з матеріалами із пластику, металу, оргскла, в обробці ДСП та інших матеріалів.

Найбільш популярні марки стали 40Х, 38ХМЮА, 65Г.

оформити замовлення

Придбати інструмент з механічним кріпленням пластин ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення