ЗАТОЧка ІНСТРУМЕНТУ

Пропонуємо послуги заточування металоріжучого інструменту на високоточному заточному обладнанні німецького виробництва. Знижки для підприємств. Мінімальне замовлення на заточення від 500 грн.

Послуги:

  1. Заточення спіральних свердл з циліндричним, конічним хвостовиками, ступінчастих свердл, багатолезових фрез ЧПУ по металу , фрез для кольорових металів.

  2. Заточення мітчиків для нарізання різьбь.

  3. Заточення корончастих (кільцевих) фрез з хвостовиками Weldon19 та Quik IN .

  4. Заточення зенкерів.

Вартість заточування.

Вартість заточування 1-ї фрези з хвостовиком Weldon19 100 грн. чи 25 грн. за 1 ріжучий зуб. Ціну заточування свердл та зенкерів або іншого інструменту уточнюйте у наших менеджерів. Зв'яжіться з нашими менеджерами через сторінку Контакти для детальної консультації з цього питання.

Рішення для самостійного заточування.

Якщо ви зацікавлені в придбанні верстатів для заточування інструменту, вам варто відвідати нашу сторінку верстати для заточування або заточування свердл самостійно з найменшими витратами ви можете придбати у нас автономні пристосування для фіксації свердла поруч із точилом - стійку для заточування свердл, ідеально підійде для використання вдома, у гаражі, невеликому цеху.

Чому вигідно відновити металоріжучий інструмент?

Якісний металоріжучий інструмент завжди був досить дорогою категорією витратних матеріалів. З метою оптимізації грошових витрат багато великих виробництв і невеликі майстерні замислюються про те, як продовжити термін служби інструменту в місце того, щоб купувати новий за не малі гроші. Ця проблема має вихід! Спеціальне заточувальне обладнання у вигляді професійних верстатів.

Оформити замовлення

Оформити замовлення на послугу з заточування звірив, фрез, зенкерів ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.