ТВЕРДОСПЛАВНІ СВЕРДЛА VHM

ПЕРЕВАГИ ТВЕРДОСПЛАВНИХ СВЕРДЛ

Застосування твердосплавних свердлів у обробці матеріалів забезпечує підвищення продуктивності у 2 – 4 рази . Однак у роботі з твердосплавними свердлами необхідні певні умови роботи:

 • жорстке кріплення свердл;

 • без значних осьових навантажень;

 • постійна швидкість свердління;

Широке застосування твердосплавного свердла отримали при обробці чавуну, кольорових металів та неметалічних матеріалів (полімерні матеріали, цегла, мармур тощо).

Найбільший європейський виробник твердосплавних свердл (VHM) Nachreiner GmbH (Німеччина) за рахунок підвищення жорсткості свердл та застосування внутрішнього напірного охолодження, а також інших удосконалень отримав хороші результати при свердлінні сплавів і сталей, що важко обробляються. Треба сказати, що на відміну від твердосплавних свердел по металу свердла з швидкорізальної сталі HSS при свердління сплавів і важкообробляємих сталей показують низьку стійкість.

Збільшення міцності та жорсткості твердосплавних свердл забезпечується за рахунок скорочення довжини робочої частини свердла та збільшення діаметра серцевини, а також підточування поперечної ріжучої кромки. Широкий вибір твердосплавних свердл по металу є у європейських виробників, таких як Nachreiner GmbH. У лінійці продукції від Nachreiner представлені спеціальні свердла для обробки нержавіючої сталі, легованих сталей, титанових сплавів, загартованих сталей. Також Nachreiner GmbH виробляє мікросвердла із твердого сплаву діаметром від 0,1 мм.

Пропонуємо свердла твердосплавні цілісні, пірєві, з механічним кріпленням пластин, з твердосплавними напайками. Високий рівень допуску та міцності. Гарантована німецька якість! Всі свердла продаються з гравіюванням на металі та в оригінальних упаковках. Можливе виготовлення твердосплавних свердл у короткі терміни за вигідною ціною або постачання імпортних свердл. Ціни в кінці сторінки вказані на німецькі свердла з цільного твердого сплаву (монолітні).

Асортимент твердосплавного свердла VHM

Свердло твердосплавне цільне

Характеристики:

 • Цілісний твердий сплав К20 ;

 • Покриття: TiAlN;

 • Заточення: спіральне з хрестовою підточкою DIN 1412 C;

 • Кут заточування: 118 °;

 • Правостороння спіраль із кутом 20-30°;

 • Допуск h8.

Переваги:

 • Дуже висока твердість поверхні (до 3.000 HV).

 • Працює за нормальної температури до 900°С.

 • Покриття підвищує ресурс стійкості.

 • Ø від 3 мм до 13 мм

 • Стандарти: DIN 338 Тип N.

Області застосування: Особливо добре підходять для високоміцних сортів сталі при високих швидкостях свердління. Застосовуються для свердління високоміцних сортів сталі з міцністю до 1200 МПа, сталевого лиття, сірого чавуну, вибіленого чавуну, ковкого чавуну, хромо-нікелевих сортів сталі, титанових сплавів, бронзи, латуні, міді, алюмінію з високим вмістом кремнію і абразивних пластмас.

Спіральні та конічні свердла з твердого сплаву VHM

Ми пропонуємо до вашої уваги широкий вибір рідкісних твердосплавних свердл ( VHM ) від Німецької фірми Nachreiner, які складно знайти в Україні.

Докладніше ви зможете ознайомитися з асортиментом та технічними характеристиками, пройшовши за посиланням:

Потужний спіральний свердло HSS-G з впаяними твердосплавними ріжучими пластинами з дрібнозернистого матеріалу K20, який придатний для універсального використання та обробки високоміцних сталей. Свердління високоміцних сталей можна проводити лише за постійним охолодженням.

Починаючи з діаметра свердління 13,5 мм, використовується зі зменшеним хвостовиком хвостовиком (діаметр хвостовика 10,0 мм, довжина хвостовика 30,0 мм).

Завантажити каталог (VHM) Nachreiner

Спіральне свердло DIN 338, тип N, з впаяними твердосплавними ріжучими пластинами

Потужне спіральне свердло HSS-G з впаяними твердосплавними ріжучими пластинами з дрібнозернистого матеріалу K20, який придатний для універсального використання та обробки високоміцних сталей. Свердління високоміцних сталей можна проводити лише за постійного охолодження.

Ø від 2 мм до 16 мм

Кращий вибір!

Прайс твердосплавні свердла VHM

Таблица Google

Оформити замовлення

Придбати свердла по дереву ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення