СВЕРДЛА ПОДОВЖЕНІ

Застосування: сталі до 1000 - 1300 Н/мм2, лита сталь, чавун, ковкий, кальоне заліза, нікелю та графіту. Пристосовані для стабілізації при первинному засвердлюванні. При свердлінні глибоких отворів необхідні СОЖ, короткі подачі та часте видалення стружки. За рахунок хрестового заточування і покращеної геометрії відведення стружки свердла для глибокого свердління мають високу продуктивність і довгий термін служби. При свердлінні глибоких отворів необхідні короткі подачі та часте видалення стружки.

У продажу свердла для глибокого свердління з циліндричним або конічним хвостовиком діаметром від 3,00 до 50,00 мм. максимальною загальною довжиною 480 мм.

Також, у нас ви зможете купити >>> свердла гарматні <<< для отворів від Ø0,9 мм до Ø40 мм, з максимальною глибиною обробки до 3000 мм. 

Асортимент подовжених свердел

Свердла подовжені циліндричний хвостовик  

Свердла К/Х DIN 1870 серія 1

Покриття: азотування

Для свердління глибоких отворів у сталях із твердістю до 1300 Н/мм2.

Свердла К/Х DIN 1870 забезпечує свердління без СОЖ, відмінний відхід стружки. За рахунок покриття зменшує зношування інструменту.

Свердла з конічним хвостовиком наддовгі DIN 1870 серія 2 (TLS 1000C)

Свердла з конічним хвостовиком наддовгі DIN 1870 серія 2 (TLS 1000C)

Для свердління сталі до 1000 Н/мм2. Стандартні свердла для глибоких отворів, пристосовані без застосування свердла. При свердлінні потрібен МОР, часте видалення стружки і короткі подачі.

Прайс подовжених свердел

Таблица Google

Оформити замовлення

Купити свердла подовжене ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення.