СВЕРДЛА ПОДОВЖЕНІ

Застосування: свердла призначені для обробки сталей з міцністю від 1000 до 1300 Н/мм², чавуну, ковкого чавуну, кальоне заліза, а також матеріалів на основі нікелю та графіту. Вони ефективні для стабілізації під час первинного свердління. Для свердління глибоких отворів необхідно використовувати змазувально-охолоджувальні рідини (СОЖ), застосовувати короткі подачі і регулярно усувати стружку. Завдяки хрестоподібному заточуванню та вдосконаленій геометрії відведення стружки, свердла для глибокого свердління забезпечують високу продуктивність та тривалий термін експлуатації.

У нашому асортименті представлені свердла для глибокого свердління з циліндричним або конічним хвостовиком, діаметром від 3,00 до 50,00 мм та максимальною довжиною до 480 мм.

Також у нас ви знайдете гарматні свердла для отворів діаметром від Ø0,9 мм до Ø40 мм та максимальною глибиною обробки до 3000 мм, ідеальні для виконання точних і глибоких свердлінь.

Асортимент подовжених свердел

Свердла подовжені циліндричний хвостовик  

Свердла К/Х DIN 1870 серія 1

Покриття: азотування

Для свердління глибоких отворів у сталях із твердістю до 1300 Н/мм2.

Свердла К/Х DIN 1870 забезпечує свердління без СОЖ, відмінний відхід стружки. За рахунок покриття зменшує зношування інструменту.

Свердла з конічним хвостовиком наддовгі DIN 1870 серія 2 (TLS 1000C)

Свердла з конічним хвостовиком наддовгі DIN 1870 серія 2 (TLS 1000C)

Для свердління сталі до 1000 Н/мм2. Стандартні свердла для глибоких отворів, пристосовані без застосування свердла. При свердлінні потрібен МОР, часте видалення стружки і короткі подачі.

Прайс подовжених свердел

Таблица Google

Оформити замовлення

Купити свердла подовжене ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: