СВЕРДЛА ПО БЕТОНУ, БУРИ

У нас ви можете придбати свердла по бетону, бури, коронки, алмазні кільцеві свердла оптом та в роздріб від торгових марок Німеччини RUKO, HSS-Tools.

Характеристики. Свердла по бетону / Бури поділяють за типом хвостовика до дриля або перфоратора.

Свердла з циліндричним хвостовиком, застосовуються в дрилях звичайної та ударної дії для отримання отворів діаметром від 3 мм до 16 мм і глибиною до 600 мм.

Свердла по бетону із хвостовиком типу SDS+ забезпечують стабільну роботу за рахунок надійного зчленування з перфоратором. Використовуються для отворів від 4 мм до 30 мм і глибиною до 1000 мм.

Свердла по бетону з SDS MAX хвостовиком забезпечують максимальну продуктивність, що використовуються в потужних професійних бурильних машинах (перфоратор). Використовуються для отримання отвору до 40 мм та глибиною 1000 мм.

Переваги. Свердло по бетону RUKO стабільне в роботі завдяки посиленій ріжучій частині, що забезпечує оптимальну передачу енергії удару. Шлам видаляється максимально якісно завдяки конструкції свердлу.

Застосовуються для обробки граніту, бетону, клінкеру, каменю, кам'яної кладки, керамічної плитки, мармуру. Підходять для перфораторів з посадкою SDS-plus та другою пазовою посадкою SDS-max .

В наявності:

Каталог свердл по бетону, бурів

Асортимент свердл по бетону, бури

Свердло для перфоратора / Бур SDS-plus

Характеристики:

Застосування: Для граніту, бетону, клінкеру, каменю, кам'яної кладки, керамічної плитки, мармуру, керамограніту. Свердла для перфоратора з посадкою SDS plus та 2-пазовою, як, наприклад, Hilti TE 10-22 .

  Перейти до каталогу "Бур SDS-plus"

Ці бури по бетону мають високий рівень стабільності завдяки посиленій ріжучій частині, що сприяє оптимальній передачі енергії удару. Спеціальне загартування та хімічна обробка поверхні свердла підвищують його твердість і зменшують тертя. Спіральна форма сприяє видаленню шламу.

Свердло для перфоратора / Бур SDS-plus та SDS-max з 4 ріжучими гранями

Характеристики:

Застосування: Для граніту, бетону, каменю, кам'яної кладки, керамограніту. Свердла для перфоратора з посадкою SDS-plus/SDS-max та 2-пазовий, як, наприклад, Hilti TE 10-22.

Перейти до каталогу "Бур SDS-plus та SDS-max"

Ці бури по бетону мають високий рівень стабільності завдяки посиленій ріжучій частині. Подвійна спіраль із глибокими каналами забезпечують оптимальне видалення шламу. Знижена вібрація та тертя зменшують час свердління.

Коронка по бетону із тб. сплавними напайками

Характеристики:

Уточнюйте необхідний розмір!

Розміри: 30-35-40-45-50-55-65-68-80-100-105-110-120-125-150.

Переваги: ​​коронки по бетону з високим рівнем стійкості завдяки посиленій ріжучій частині.

Універсальні свердла RUKO для ударного свердління

Характеристики:

Застосування: Для плитки, мармуру, клінкеру, каменю, кам'яної кладки, пластику, кольорового металу, твердого та м'якого дерева. Використовувати для звичайних і ударних дрилів у режимі свердління, а також акумуляторними дрилями.

Переваги: ​​Зносостійкі свердла зі спеціальної високоякісної сталі. Для точного свердління твердих поверхонь.

Перейти до каталогу "Універсальні свердла"

Суцільні бури Solid 3S HSS RUKO з хвостовиком Weldon 3/4" та Quick IN глибина свердління 30 мм

Характеристики:

Переваги:

Суцільні бури Solid 3S HSS RUKO з хвостовиком Weldon 3/4" для свердління глибиною до 55 мм

Характеристики:

Переваги:

Прайс Свердла по бетону, бури

Свёрла по бетону

Оформити замовлення

Купити свердла по бетону ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам.

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.