СТУПІНЧАСТІ СВЕРДЛА

У нас ви можете придбати конусні багатоступінчасті свердла від виробників: RUKO, HSS-Tools . Ступінчасті свердла продаються оптом та в роздріб.

Ступінчасті свердла (крокові свердла) RUKO виготовляється способом виточування їх із цілого та міцного металу необхідної форми за допомогою кубічного нітриду бору – CBN. Оскільки CBN набагато міцніший за матеріал, ніж карбід кремнію або корунд, то і ріжучі грані ступінчатого свердла виходять більш міцними і гострими. Завдяки виточеним за допомогою CBN спіралеподібним пазам ріжучі грані ступінчастого свердла відрізняються гостротою та відсутністю задирки. Стружка видаляється без труднощів, зносостійкість свердла та ріжуча здатність значно збільшується.

Застосування крокових свердл 

Застосовуються для обробки листового матеріалу (інструментальна сталь, кольорові метали, пластик, дюропластик, і навіть листова сталь товщиною листа трохи більше 4,0 мм.) застосовується наприклад у виготовленні електротехніки. (розміри 4 + 9); сантехніка та нагрівальні пристрої (розміри 6 + 7), автосервіс, авіаційне виробництво (розміри 0.5. 0/9.1.2. 3. 5) та для виготовлення щитового обладнання (розміри 0/9к, 1,2 ).Свердла працюють без попереднього центрування. При застосуванні спрею для охолодження або мастильної пасти зносостійкість свердл значно підвищується.

Цей потужний інструмент має величезний спектр застосування: для легованих та нелегованих матеріалів, чавуну, металокерамічних сплавів; бронзових, латунних, мельхіорових матеріалів. Ідеальний при обробці листового металу із спеціальної сталі та кольорових металів до 6 мм завтовшки, термореактивної пластмаси.

Який би інструмент не використовувався, його термін служби багато в чому залежить від догляду, який у даному випадку забезпечить застосування спрею або олівця для охолодження та змащення матеріалу.

В наявності:

Характеристики:


Ступінчасті і конічні свердла мають цілу низку переваг:

- Можливість проводити обробку твердосплавних матеріалів;

- Підвищений термін експлуатації інструменту за умови великого обсягу роботи на високих швидкостях.

- Дуже велика мікротвердість. Це робить величезну перевагу підвищуючи допустимий температурний бар'єр до 800°C.

- спеціальні пази роблять легшим відведення стружки,

- конічна форма робить процес різання м'якшим, що недоступно звичайним конічним свердлом.

- конструкцією багатоступінчастих свердл, передбачено центрувальне свердло, яке у разі поломки (походить від сильного натискання в момент пуску) можна замінити, тим самим збільшуючи термін служби основного свердла.

- точність виготовлення, надає ідеально круглої форми отвору.

- діаметр кожного ступеня нанесений лазером.

Асортимент ступінчатих свердл

Ступінчасті свердла RUKO зі спіралеподібною канавкою HSS-G, HSS-E, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Переглянути / Завантажити каталог

Переваги:

Завдяки спіралеподібній стружковій канавці у новому оформленні свердло для листової сталі відрізняється спокійним ходом, особливим формоутворенням та максимальною продуктивністю різання. Стружка, що виникає, відводиться без жодних проблем.

Ступінчасті свердла-біти RUKO з хвостовиком під 1/4" HSS-G, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Перейти до каталогу

Переваги:

Завдяки спіралеподібній стружковій канавці у новому оформленні свердло для листової сталі відрізняється спокійним ходом, особливим формоутворенням та максимальною продуктивністю різання. Стружка, що виникає, відводиться без жодних проблем.

Ступінчасті свердла-біти RUKO з трьома різальними кромками HSS-G, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Перейти до каталогу

Преимущества:

Ступінчасті свердла з трьома ріжучими гранями гарантують легке і точне свердління.

Спеціально розроблені для роботи з м'яких матеріалів.

Прайс ступінчастих свердл

Новая таблица

Оформити замовлення

Купити східчасте свердло ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення.