ШЛІФУВАЛЬНІ ГОЛОВКИ, ПАСТИ

У чому полягають переваги пропонованих нами шліфувальних кам'яних головок? 

Область використання наших абразивних голівок нічим не обмежена. Вони застосовуються скрізь, де потрібно щось заокруглити, доопрацювати, зачистити. Великі потреба шліфувальних головок в галузі металообробки, машинобудування, суднобудування, авіаційна та космічна промисловість. Компанія www.sverla.in.ua постачає шліфувальні головки, необхідні для застосування в прямошліфувальних ручних машинах з різних типів абразивних матеріалів. Можливість спецзамовлення, широкий номенклатурний ряд, гарантована якість – це www.sverla.in.ua. Звертайтесь до нас!

У нас можна придбати: Шліфувальні пелюстки, валики, ролики. Абразивні шліфувальні головки різних форм.

Шліфувальні (абразивні) головки - це особливий інструмент, за своїм принципом дії схожий на звичайний напилок. Простіше кажучи, шліфувальна головка – напилок, який обертається. Здається, що цей невеликий інструмент має обмежені здібності і невеликий ресурс, але це не так!

Застосування пелюсткових та абразивних головок:

За допомогою шліфувальної головки можна обробити важкодоступні місця, безліч різноманітних деталей. За допомогою абразивних кам'яних шліфувальних головок можна обробити метал майже будь-якої твердості – кольорові метали, види сталі, пластмаси, чавун та багато іншого. Ефективність обробки безпосередньо залежить від матеріалу з якого виготовлена ​​шліфувальна головка, форми, точності кругового обертання, кута нахилу. Тому фахівці www.sverla.in.ua готові запропонувати вам шліфувальні (абразивні) головки, базуючись на багатому практичному досвіді та індивідуальному підході до вирішення потреби клієнта. Працівники компанії www.sverla.in.ua нададуть докладні рекомендації, пов'язані з використанням даного інструменту, оскільки потужність приводу та оптимальна кількість обертів, матеріал головки – важливі економічного використання шліфувальної головки. Технічні консультанти нашої компанії підберуть оптимальні абразивні шліфувальні головки, що відповідають конкретній вимогі фірми.

Асортимент шліфувальні головки, пасти

                   

Шліфувальні пелюстки вузькі, широкі. Ролики шліфувальні.

Спеціальний матеріал

Керамічне зерно у поєднанні зі спеціальною присадкою знижує виділення тепла при обробці твердих матеріалів, таких як нержавіюча сталь, титан, нікель та інші тверді сплави.

Вузькі головки

WENDT випускає одні з найменших пелюсткових головок у світі. Вони ідеальні для фінішної обробки дрібних деталей, важкодоступних ділянок при виробництві та ремонті форм.

Шліфувальні валики

Пелюсточні головки Wendt виготовляються з високоякісного корунду на основі з бавовняної тканини. Завдяки цьому вони мають чудову міцність і високу еластичність.

Головки з увігнутим кінцем

Завдяки увігнутій середині можна використовувати в роботі також торець головки. Призначені для шліфування внутрішніх частин ємностей, шаф та циліндрів. 

Спеціальні хвостовики

WENDT пропонує величезний вибір високоефективного зручного для користувача абразивного інструменту з довгим терміном служби. Виконання багатьох операцій у металообробці просто не мислимі без використання шліфувальних пелюсток .

Шліфувальні роліки 

Шліфувальні ролики - ефективний інструмент для шліфування, зняття задирок і матування важкодоступних ділянок поверхні. Їхній невеликий діаметр дозволяє виконувати роботу в пазах, кутах та отворах.

Абразивні шліфувальні головки на вигляд корунду

Головки абразивні для сталі та сталевого лиття, легованих та покращених сталей, інструментальних сталей, нержавіючі, кислостійких, жароміцних сталей, лиття, чавун.

EKR

Електрокорунд вищої якості рожевий швидкість [мс] 30-50

EKWBR 

Електрокорунд найвищої якості 25-40

RKD 

Суміш: електрокорунди вищої якості темно-червоний та рожевий 30-50

NK-BA-мягкий

Нормальний електрокорунд без вмісту заліза, сірки 40-50 

NK-BA-твердый

норм. електрокорунд на зв'язці із синтетичної смоли 40-50 

HK 

Суміш: електрокорунд вищої якості білий та норм. електрокорунд 40-50 

MK

Суміш: електрокорунд вищої якості рожевий та норм. електрокорунд 30-50 

NDW

Суміш: норм. електрокорунд темно-червоний. та монокристал. корунд білий 10-30

Головки абразивні для алюмінієвих, магнієвих та мідних сплавів, титану, нікелевих сплавів, пластмаси, дерева, гуми, скла, кераміки, твердих сплавів.

CERAMIC 

Суміш: керамічне зерно та монокристал. корунд швидкість [мс] 30-50 

EKW

Електрокорунд найвищої якості білий 20-35 

EKbr 

Електрокорунд найвищої якості рожевий у коричневому виконанні 40-50 

SiC-ALU

Карбід кремнію зелений 25-40 

HOK 

Порожнистий корунд 5-20 

Оформити замовлення

Придбати шліфувальні головки ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення.