ГАРМАТНЕ СВЕРДЛО

Асортимент рушничних свердл

Рекомендації по застосуванню

-При глибині отворів більше 40 xD ми рекомендуємо застосовувати два або більше свердл для глибокого свердління, наприклад 0,10x400 мм та 0 9,95 х 800 мм.

- Свердла для глибокого свердління для глибини понад 40 х D необхідно вводити в пілотний отвір лівим обертанням.

- При зміні інструменту від 40 х D інструмент можна "заспокоїти" включенням на 1 секунду високого тиску СОЖ для внутрішнього охолодження.

- Для обробки довгостружкового матеріалу ми рекомендуємо замовити свердла для глибокого свердління з полірованими стружковими канавками.

- Рекомендуємо завжди встановлювати вміст мастила в емульсії на рівні щонайменше 10%.

- Однолезові свердла для глибокого свердління для довгостружкового алюмінію необхідно замовляти із заточенням 180' і підточкою під масляну порожнину.

- На початку свердління в алюмінії із вмістом менше 1%,тобто при рекомендованій швидкості різання Vc > 160 м/хв, ми рекомендуємо виходити на повні обороти за кілька етапів. Крім того, слід виконувати глибший пілотний отвір близько 3xD.

Послідовність операцій, що рекомендується, при глибокому свердлінні:

- Попередній пілотний отвір L 1,5 х D, допуск Н8).

- Підведення інструменту з частотою обертання прибл. 200 об/хв та подачею бл. 500 мм/хв.

- Включення подачі СОЖ та рекомендованої швидкості обертання.

- безперервне свердління на максимальну глибину без циклу виведення свердла. При використанні свердла з великим ставленням діаметра до довжини рекомендується працювати до 25 мм глибини свердління із заниженими режимами різання (приблизно 75% оптимальної швидкості різання).

- Вимкнення передачі СОЖ після досягнення глибини

- Швидке відведення із зупиненим шпинделем.

Каталоги ружейных сверл

У продажу високоякісні гарматні свердла для глибокого свердління від відомого німецького виробника GÜHRING . Вигідні ціни, доставка по всій Україні.

В асортименті свердла для отворів від 0,9 мм до 40 мм, з максимальною глибиною обробки до 3000 мм.

Гарматні  свердла свердла для глибокого свердління. Виготовляються з цільного твердого сплаву для обробки маслоканалів у колінчастому валі, також для різного застосування, наприклад, як глибокі свердління в корпусах насосів, шатунах або форсунок.

Свердло гарматніе відрізняється більш високою в 10 разів більшою швидкістю подачі в порівнянні з традиційними свердлами для свердління глибокого і зроблені з каналами для подачі СОЖ.

Ружейные сверла_каталог.pdf

Оформити замовлення

Купити спіральні свердла для глибокого свердління ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформить заказ.