РЕЙКОВИЙ СВЕРДЛИЛЬНИЙ ВЕРСТАТ

В наявності верстати для свердління рейок трьох типів:

Верстат рейковий свердлильний ECO.36-RW послідовно може виконати три операції: свердління отворів заданого діаметра, двостороннє одночасне зняття фасок і додаткове зміцнення розкочуванням внутрішньої сторони отвору. На рейці верстат встановлюється один раз і проводять усі три операції. У швидкозмінних оправках закріплюють інструмент, який використовують для кожної операції. Свердлити отвори можна свердлами до 36 мм

Втулки налаштовуються по довжині і мають внутрішній конус Морзе або циліндричний приєднувальний отвір для різних хвостовиків інструменту. Джерелом енергії може бути змінний струм або двигун внутрішнього згоряння.

Асортимент рейковий свердлильний верстат

ECO.36-RW

Малогабаритний верстат для свердління рейок. Свердління кільцевими свердлами 12-36 мм із кріпленнями під NP-46, UIC-54 або UIC-60.

Основне призначення рейковосвердлильного верстата ECO.36-RW - це свердління отворів для болтових з'єднань у рейках таких типів: Р75, Р50 та Р65. Під час свердління зміцнюється внутрішня поверхня отвору розкочуванням, а також зміцнення рейки зняттям фасок з обох боків.

ECO.100/3 RW

Свердлильний верстат для рейок використовується з кільцевими свердлами 12-50 мм , свердлами до 28 мм з кріпленнями під NP 46, UIC 54, UIC 60

Як ріжучий та зміцнюючий інструмент на верстаті для свердління рейок використовуються свердла зі змінними багатогранними твердосплавними пластинами, які закріплюються гвинтами, стандартні або з напаяною твердосплавною пластиною.

Цей інструмент кріпиться у шпинделі верстата у перехідних швидкознімних втулках.

Кутовий свердлильний верстат на магнітній основі серії RS4/RS5e.

Кутовий свердлильний верстат на магнітній основі серії RS4/RS5e.

За рахунок магнітної подушки верстат можна встановлювати у горизонтальному, вертикальному, перевернутому положенні. Верстат дуже компактний і простий у застосуванні. Сила магнітного тяжіння, Н 10 000

Корончаті фрези до Ø25,0 мм

Артикул RS4 - 108 007 RS Патрон Weldon 3/4"

Артикул RS5e - 108006 RS

Прайс рейковий свердлильний верстат

Таблица Google

Оформити замовлення

Купити рейковосвердлильний верстат ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.