РОЗГОРТКИ МАШИННІ

В асортименті розгортки машинні конічні, циліндричні, насадні, цілісні, збірні, торцеві, подовжені для роботи в глухих та наскрізних отворах. Використовуються на верстатах автоматах чи верстатах з ЧПУ. Бувають із внутрішнім або зовнішнім підведенням МОР.

Застосовуються для обробки покращених цементованих сталей, сірих чавунів, високолегованих сталей, нержавіючої сталі або інших високоміцних металів. Виготовляються з твердого сплаву або швидкоріжучої сталі HSS або HSS-E (легована кобальтом).

Машинні розгортки від німецьких виробників забезпечать мінімальну шорсткість поверхні та точність отвору завдяки покращеній геометрії розгортки та високій жорсткості зубів. Допуск: Н7; Н8; Н9.

Варіанти покриття: S-покриття TiN (нітрид титану); A-покриття TiAlN (алюмонітрид титану); C-покриття TiCN (карбонітрид титану); F-покриття. Підходить для обробки на високих швидкостях без МОР. D-Покриття. Підходить для обробки складних деталей.

Розгортки машинні продаються оптом та в роздріб. Вендори: Werko, Guhring, Nachreiner.

Завантажити каталог розгорток

Ассортимент Развертки машинные

Е.4624. 0 Ручна циліндрична розгортка.

Розгортки – це різальний інструмент. Здійснює обробку отворів після свердління, зенкерування та розточування. Ручна циліндрична розгортка складається із трьох частин. Робочої частини, шийки та хвостовика. Діаметр 1.50 до 50.00 вигляд стали HSS. Обробка сталі Н7, целендричний хвостовик. BLANK – без покриття. DIN 206 . FORM -В. Гвинтовий краще підходить для уривчастих отворів, якщо заготовка має внутрішні отвори, процес піде без запинок.

Е.5605.0 Розгортка машинна VHM.

Ця розгортка відноситься до категорії твердих сплавів. Використання твердих сплавів у механічній обробці матеріалів забезпечує 2-4х кратне підвищення продуктивності. Поверхня повністю відшліфована, ліва спіраль. Стружка виводиться у напрямку зрізання.

Е.4623.0 Розгортка конічна HSS-Е

Розгортають отвори двома варіантами: в ручну або на верстатах. У виготовленні застосовується швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 для міцності та довговічності. Дуже практична та проста у застосуванні.

Діаметр 14.00 – 20.00; BLANK – без покриття.

(HSS), значок Е – (з додаванням кобальту). Вигляд сталі Н7; FORM- В

Е.5631.1. Розгортка машинна VHM

Один з великих європейських виробників розгорток з твердого металу (VHM) є Німеччина шляхом підвищення жорсткості дозволив отримати хороші результати при свердлінні сталей і сплавів, що важко обробляються. Розгортка із прямими канавками.

Е.4620.0 Розгортка конічна HSS-E.

Розгортуванням називається остаточна обробка заздалегідь просвердлених отворів, з метою отримання точного та зачищеного отвору придатного для детальної роботи. Розгортки застосовують ручні та машинні, які у свою чергу діляться на циліндричні та конічні. Виготовляються з високоякісної сталі. Діаметр 16.00 – 60.00 HSS-Е – (Е – з додаванням кобальту) werks norm company norm – стандарт. Має конічний хвостовик, призначений для затиску в верстат. Вигляд сталі Н7; FORM- BLANK - без покриття.

Е.5618.NC.0 Розгортка машинна VHM.

Розгортка з твердосплавною головкою, застосовується в матеріалах, що сильно зношують, наприклад: сірий чавун, ковкий чавун, латунь, сталь з високою міцністю і т.д. Твердосплавні інструменти мають значно вищі швидкості різання. Твердосплавні розгортки зберігають точність розмірів протягом тривалого часу.

Діаметр 1.00 – 20.00; VHM; werks norm company norm – стандарт.

Допуск твердості металу H7; HA – циліндричний хвостовик. FORM- В

E.4619.0 Розгортка циліндрична HSS-E.

Така розгортка має хвостовик, призначений для затискання верстата. Матеріал, що застосовується при виготовленні розгортки, як правило, швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS). Дуже якісні та довговічні.

Діаметр 2.00 – 12.00; HSS-Е – (Е – з додаванням кобальту) BLANK – без покриття. werks norm company norm – стандарт. Вигляд сталі Н7; FORM-D

Е.5618.0 Розгортка машинна VHM.

Використання твердих сплавів при оснащенні звичайних машинних розгорток можливе у 3х випадках:

Е.4628.0 Розгортка циліндрична HSS-E.

За формою отвору, що обробляється, розгортки поділяють на циліндричні і конічні. Розгортки складаються з трьох основних частин: робочої, шийки та хвостовика. Діаметр – 3.00 – до 20.00, werks norm company norm – стандарт. Вигляд сталі Н7 – чорновий, отвір 5-го еквівалента. FORM-D.

Е.5624.NC.1 Розгортка машиннаVHM.

У сучасному виробництві розгорток твердих сплавів питома вага твердосплавних свердл у обсязі становить трохи більше 10%. Це зумовлюється несприятливими умовами роботи твердих сплавів при свердлінні: нежорстким кріпленням розгорток, великими осьовими навантаженнями, змінною величиною швидкості різання та багатьма іншими причинами. Один з великих європейських виробників розгорток з твердого металу (VHM) є Німеччина шляхом підвищення жорсткості, використання внутрішнього напірного охолодження та інших удосконалень, дозволив отримати хороші результати при свердлінні сталей і сплавів, що важко обробляються.

Розгортка із прямими канавками.

Діаметр 3.00 – 20.00 VHM; werks norm company norm – стандарт.

Допуск твердості металу H7; HA – циліндричний хвостовик. FORM-А

МОР - змащувальна охолоджуюча рідина. Для обробки глухого отвору.

Е.4617.0 Розгортка циліндрична HSS-E.

Розгортка призначена для калібрування отвору та напрямки розгортки під час роботи. Кожен зуб калібрує вздовж робочої частини розгортки закінчується канавкою, завдяки якій утворюються ріжучі кромки. Крім того, канавки служать для відведення стружки. Спіральна машинна HSS-Е, діаметр 1.40 – 20.00 Вид сталі Н7-чорнове. Циліндричний хвостовик. BLANK – без покриття. FORM-В.

Е.5627.1. Розгортка машинна під МОР VHM.

Щоб отримати в результаті розгортання чисту поверхню в отворі, необхідно застосовувати МОР - мастильно-охолоджувальні рідини. Машинна розгортка хороша тим, що напрямок розгортки йде точно по осі отвору, без перекосів і плавно обертається, без поштовхів. Дана розгортка з внутрішнім потоком МОР високоякісного, зносостійкого дрібнозернистого твердого сплаву. Розгортка для обробки глухого отвору.

Діаметр 4.00 – 20.00; VHM; werks norm company norm – стандарт. BLUE CUT

Допуск твердості металу H7; HA – циліндричний хвостовик; FORM- В

E. 4615.0 Розгортка циліндрична машинна HSS-Е

Розгортка з прямими напрямними. Кількість зубів впливає на чистоту та якість обробки отвору, чим їх більше, тим чистіше, але є й мінус – гірше відведення стружки. Зуб може бути прямий (найчастіше застосовний), може і гвинтовий.

Е.5608.0 Розгортка машинна МК HM.

Розгортки – це ріжучий інструмент. Здійснює обробку отворів після свердління, зенкерування та розточування. Розгортка з прямими напрвляючими. Кількість зубів впливає на чистоту та якість обробки отвору, чим їх більше, тим чистіше, але є й мінус – гірше відведення стружки. Зуб може бути прямий (найчастіше застосовний), може і гвинтовий.

Діаметр 16.00-40.00; HM; werks norm company norm – стандарт.

H7; МК; BLANK – без покриття FORM- А. Хвостовик розгортки чотирьохкутний.

Е.4639.0 Розгортка циліндрична насадна. HSS-E

Насадна розгортка з пластинами напаяними на ножі, закріплені гвинтами на корпусі інструменту. Такі розгортки можна регулювати діаметром за допомогою підкладок під ножі. У виготовленні застосовується швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS-Е)

Діаметр 30.00 - 80.00 HSS-Е; DIN 219; BLANK – без покриття.

Кут нахилу до гвинтової канавки 9 градусів.

Е.5606.0 Розгортка машинна МК HM.

Цілісні розгортки виготовляють з інструментальної вуглецевої легованої та швидкоріжучої сталі. При розгортанні отворів у твердих металах використовують розгортки оснащені пластинами твердого сплаву, що мають у порівнянні з швидкоріжучими розгортками більшу зносостійкість. Розгортки цілісні (короткі) та збірні (подовжені) виконують з урахуванням оброблюваного матеріалу з кутом забірного конуса = 5; 15; 45 °. Вони можуть мати прямі або спіральні канавки з кутом підйому гвинтової канавки 5...30°; число зубів розгорток – 4, 5 чи 6. Розгортки мають високу точність. Хвостовик нашої розгортки має квадрат. Діаметр 16.00-40.00; HM; DIN 8051; H7; BLANK - без покриття FORM-А.

Е.4640.0 Розгортка конічна (накидна) HSS

Розгортки твердосплавні, так як умови різання при розгортанні сприятливі для застосування твердих сплавів, тому що для цих інструментів характерні малі навантаження на ріжучі зуби, стійке положення в отворі та висока жорсткість. Застосування твердих сплавів завдяки їх високій зносостійкості в кілька разів підвищує стійкість розгорток, особливо при обробці отворів у сталях, що важко обробляються, і високоміцних чавунах.

Діаметр 13:00 – 50:00 HSS; DIN 217; BLANK – без покриття.

Е.5607.0 Розгортка машинна МК HM.

Розгортка відноситься до категорії твердих сплавів. Висока якість обробки забезпечується тим, що розгортка має велику кількість ріжучих кромок від 4 до 14 і знімає малий припуск. Розгортка виконує роботу при своєму обертанні та одночасному поступальному русі вздовж осі отвору.

                 

Діаметр 16.00-40.00; HM; допуск твердості металу DIN 8094; H7; МК BLANK - без покриття FORM-А. Хвостовик розгортки має квадрат.

Е.4641.0 Розгортка конічна (чорнова) HSS.

Такі розгортки виготовляють комплектно з 2-х або 3-х штук. У комплекті перша розгортка чорнова – обдирна, друга – перехідна (проміжна) та третя – чистова, яка і надасть отвору остаточного розміру. Набір.

Чорнова розгортка має ступінчасту форму зубів, розташованих по гвинтовій поверхні, яка збігається у напрямку напряму обертання інструменту. У виготовленні застосовується швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS) квадратний хвостовик.

Е.5621.0 Розгортка машинна VHM.

Твердосплавні інструменти мають значно вищі швидкості різання. Твердосплавні розгортки зберігають точність розмірів протягом тривалого часу. Ліва спіраль. Стружка виводиться у напрямку різання.

Діаметр 2.95-16.10; VHM; werks norm company norm – стандарт.

TOL – 0\+0.005; HA – циліндричний хвостовик. BLANK - без покриття

FORM- В

Е.4638.0 Розгортка конічна HSS

Конусні отвори обробляються відповідно конічними розгортками. На відміно від циліндричних, конічні розгортки мають конічну робочу частину. Такі розгортки виготовляють комплектно з 2-х або 3-х штук. У комплекті перша розгортка чорнова – обдирна, друга – перехідна та третя – чистова, яка і додасть отвору остаточного розміру, і необхідної чистоти поверхні. У виготовленні застосовується швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS) квадратний хвостовик.

Діаметр 6.55 – 54.17; HSS; DIN 204; BLANK – без покриття. FORM- С

Е.5625NC.1 Розгортка машинна СОЖ - наскрізне розгортання VHM.

Цілісні розгортки твердосплавних малих діаметрів з вишліфованими канавками призначені для розгортання отворів деталей з важкооброблювальних сталей і сплавів. Дана розгортка з внутрішнім потоком МОР, високоякісного, зносостійкого дрібнозернистого твердого сплаву.

                 

Діаметр 2.95-12.05; VHM; werks norm company norm – стандарт. TOL – 0\+0.005; HA – циліндричний хвостовик. BLUE CUT

FORM-В; МОР - скрізне розгортання.

Е.4636.0 Розгортка конічна HSS

Неважко здогадатися, чому конічна, так як має форму конуса. Такі рідко застосовуються у побуті. Вони необхідні для конусних отворів, наприклад конусний патрон дриля насаджується на державку. Конус буває різний 1:16 іжет під конічну трубна різьба. Конус 1:20 – під метричну конусну, видів є багато.

Діаметр 1:16 – 2; HSS; werks norm company norm – стандарт.

BLANK – без покриття. FORM- В

Е.5620NC.0 Розгортка машинна VHM.

Розгортання отворів роблять на свердлильних, токарних верстатах або вручну. Розгортка з кроком збільшення 0,01 мм, з нормованим хвостовиком. З циліндричним хвостовиком, для стандартного затискання в гідравлічних і високоточних патронах, з лівою спіраллю, з твердосплавною головкою.

Діаметр 0.95-12.05; VHM; werks norm company norm – стандарт.

TOL – 0\+0.005; HA – циліндричний хвостовик. BLANK – без покриття.

FORM- В

Е.4635.0 Розгортка конічна HSS

У розгортці є робоча частина, на якій розташовані великі зуби.

Розгортка - металоріжучий інструмент, який застосовується для розточування отворів, більш точного їх доведення після свердління, а також для підвищення його якості та точності, тому що клас точності розгорток помітно вище, ніж у звичайних свердл по металу, після свердління ними доводять отвір, якщо потрібна висока точність. У виготовленні застосовується швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS) квадратний хвостовик.

Діаметр 3.00 – 45.00; HSS; werks norm company norm – стандарт. BLANK – без покриття. FORM- В

Е.5622.0 Розгортка машинна VHM.

Один з великих європейських виробників розгорток з твердого металу (VHM) є Німеччина шляхом підвищення жорсткості, використання внутрішнього напірного охолодження та інших удосконалень, дозволив отримати хороші результати при свердлінні сталей і сплавів, що важко обробляються.

Розгортка правостороння. НR – для чорнової обробки твердих металів. Діаметр 1.51 – 18.10; VHM; werks norm company norm – стандарт. HA – циліндричний хвостовик. BLANK – без покриття. TOL – 0\+0.005; Для обробки глухого отвору.

Е.4626.0 Розгортка циліндрична (котельна розгортка) HSS

Котельна розгортка застосовується при підготовці отворів під заклепки у двох або більше листах, що з'єднуються. Широке поширення в котельній, корабльній та авіабудуванні, так само при виготовленні мостових конструкцій. У виготовленні застосовується швидкорізальна сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5. Котельні розгортки мають малий кут забірного конуса, що дорівнює 2φ = 3...5°30' і, відповідно, більшу довжину ріжучої частини, що дорівнює 1/3...1/2 довжини робочої частини інструменту.

Діаметр 1.50 – 50.00; HSS; DIN 9; BLANK – без покриття. FORM- В

Е.5619.0 KNC.1 Розгортка машинна МОР VHM.

Дана розгортка з внутрішнім потоком МОР, високоякісного, зносостійкого дрібнозернистого твердого сплаву. Щоб отримати в результаті розгортання чисту поверхню в отворі, необхідно застосовувати МОР - мастильно-охолоджувальні рідини. Машинна розгортка хороша тим, що напрямок розгортки йде точно по осі отвору, без перекосів і плавно обертається, без поштовхів. Завдяки твердосплавній основі забезпечується оптимальна жорсткість, що є необхідною умовою для рівномірної округлості за допомогою різального інструменту з фаскою та хвостовиком.

                 

Діаметр 2.95 – 12.05; VHM; werks norm company norm – стандарт. HA – циліндричний хвостовик. BLANK – без покриття. TOL – 0\+0.005; FORM-А; із прямими канавками.

Е.4647.0 Розгортка конічна спіральна HSS

Для більшої довговічності експлуатації ріжучих кромок та більшої швидкості різання, розгортки виготовляють із високоякісної сталі. Спіральна розгортка – на її отримання на пластини Y – подається синусоїдальний сигнал, на платини X – гармонійні коливання, амплітуда якого змінюється у часі по лінійному законну. Розгортка складається:

Е.5619.0 Розгортка машинна VHM.

Ця розгортка відноситься до категорії твердих сплавів. Поверхня повністю відшліфована, ліва спіраль. Стружка виводиться у напрямку зрізання.

З циліндричним хвостовиком, форма FORM-В, для стандартного затискання в гідравлічних та високоточних патронах.

Діаметр 0.10 – 20.10; VHM; werks norm company norm – стандарт.

HA – циліндричний хвостовик. BLANK – без покриття. TOL - 0\+0.005 FORM- В

Е.4621.0 Розгортка конічна HSS-Е

Розгортка робить обробку отворів після свердління, зенкерування та розточування. Наша розгортка конічна - машинна (застосування на верстатах) У виготовленні застосовується швидкоріжуча сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS), значок Е - (з додаванням кобальту). Вони відрізняються міцністю та довговічністю. Німецькі інструменти відомі у всьому світі своєю якістю та точністю.

Діаметр 6.01 – 32.00; HSS-Е; DIN 208 BLANK – без покриття.

Вигляд сталі ТОL 0/+0,003; FORM- В

Е.5627.1. Розгортка машинна МОР VHM.

Щоб отримати в результаті розгортання чисту поверхню в отворі, необхідно застосовувати МОР - мастильно-охолоджувальні рідини. Машинна розгортка хороша тим, що напрямок розгортки йде точно по осі отвору, без перекосів і плавно обертається, без поштовхів. Дана розгортка з внутрішнім потоком МОР, високоякісного, зносостійкого дрібнозернистого твердого сплаву. Розгортка для обробки глухого отвору.

Діаметр 4.00 – 20.00; VHM; werks norm company norm – стандарт. BLUE CUT

Допуск твердості металу H7; HA – циліндричний хвостовик; FORM- В

Е.4616.0 Розгортка циліндрична HSS-Е

У розгортці є робоча частина на якій розташовані навколо зуба, у свою чергу вони діляться на ріжучу (забірну частину) калібруючу (циліндричну) частину і зворотний конус. Ріжуча частина на кінці має напрямний конус (як правило скіс під кутом 45 градусів), призначення якого полягає у знятті припуску на розгортання та запобігання вершини ріжучих кромок від вибоїн при розгортанні.

Е.5631NC 1. Розгортка машинна VHM.

Машинні розгортки від німецьких виробників забезпечують мінімальну шорсткість поверхні та максимальну точність виробу. Шляхом підвищення жорсткості виготовлення дозволяє отримати хороші результати при свердлінні сталей і сплавів. Розгортка з прямими канавками.

Діаметр 0.95 – 12.05; VHM; werks norm company norm – стандарт. HRC <65.

Допуск твердості металу H7; HA – циліндричний хвостовик; FORM-А

Е.4622.0 Розгортка конічна HSS-Е

Така розгортка має конічний хвостовик, який призначений для затиску в верстат, він не підійде під простий комір для обробки в ручну, має різний конус залежно від діаметра. У виготовленні застосовується швидкорізальна сталь, найчастіше 9ХС, Р6М5 (HSS), значок Е - (з додаванням кобальту).

Діаметр 12.00 – 50.00; werks norm company norm – стандарт.

Вигляд сталі Н7; FORM-BLANK - без покриття.

Е.5634.NC.1 Розгортка машинна

Розгортка із внутрішнім потоком МОР. Дана розгортка з внутрішнім потоком МОР, високоякісного, зносостійкого дрібнозернистого твердого сплаву. Завдяки поєднанню застосування ноу-хау, високоякісних матеріалів та наявної технології виготовлення інструмент може застосовуватися в широкій області матеріалів. Завдяки твердосплавній основі забезпечується оптимальна жорсткість, що є необхідною умовою для рівномірної округлості за допомогою ріжучого інструменту з фаскою та хвостовиком.

З циліндричним хвостовиком NC для затискання в гідропластових, термозбіжних та інших високоточних патронах. Наскрізне розгортання.

Діаметр 3.00 – 20.00; VHM; werks norm company norm – стандарт. Допуск твердості металу H7; HA – циліндричний хвостовик. BLUE CUT; FORM- В

Оформити замовлення

Купити машинні розгортки ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: