ПРОТЯЖКА ШПОНКОВА ТА ШЛІЦЕВА

Протяжка шпонкова

Протяжка шпонкова - шпонкова протяжка несе своє призначення в протягуванні отворів канавок (шпонкових) різної форми та об'єму, протягуванні фасонних поверхонь і в пазах. У шпонкової протяжки є вада через одностороннє застосування сили розрізання протяжка може деформуватися на згині. Тому шпоночну протяжку виготовляють плоскою формою.

ГОСТ стандарт передбачає протяжку універсальну шпоночну призначену для обробки пазів шпонкових від 6-50 мм ГОСТ 10748;, ГОСТ 23360; ГОСТ 24071.

Використовувана сталь 1-5 групи в загартованому стані, при високій обробці. Використовуються сталі: інструментальні, леговані, швидкорізальні, також чавун 4-5 групи. Використовуються сплави бронзи, алюмінієві сплави та латунь.

Шпонкова протяжка проходить робочий хід і від'єднується від верстата, щоб одягти деталь. По конструкції шпонкова протяжка може бути з прямокутним тілом, ширина якого дорівнює по ширині канавки, що протягується. Саме ці протяжки прорізають пази в отворі шпонки, і вони як жодні інші повинні забезпечити точність чистової деталі.

Інших остаточних робіт обробки паза шпоночного немає.

Для виготовлення наскрізних пазів при ширині 15-100 мм протяжки шпонки бувають з плоским тілом або циліндричним.

Протяжка шліцева

Протяжка шліцева - може мати різну кількість укріплених різців, тому їх ділять на види

Протяжка шліцева застосовується:

Оформити замовлення

Придбати верстат для заточування свердел ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення