ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЗАТОЧУВАННЯ СВЕРДЛ

Професійні пристрої для заточування різного інструменту, свердла, зенкера, зубила, лезо рубанка і т. д. від європейських виробників. Висока якість виконання пристроїв забезпечить професійний рівень точності заточування інструменту. Спеціальні запатентовані технології за якими робляться пристрої для заточування інструменту, дозволяють швидко і якісно виконати заточування на заводському рівні в домашніх умовах. Можливість тонкого налаштування та безліч фіксаторів дозволяють досягти професійного рівня заточування, не маючи професійних навичок. Все що вам знадобиться, це 10 хвилин на ознайомлення з інструкцією, яка йде в комплекті з пристроями. За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів, телефони Ви знайдете на сторінці контактів.

Асортимент пристосуваннь для заточування свердл

Фіксуючий пристрій для заточування сведл

Пристрій для заточування спіральних свердл від 3 мм до 19 мм. На пристосуванні є шкала з фіксованими кутами - 118 °, 136 °, 98 °, 176 ° і CSK (для зенкерів) . У порівнянні з професійними дорогими верстатами для заточування інструменту, стійка тримач це відмінне рішення щодо співвідношення якості заточування і не високої ціни.

Пристрій виконаний виключно з металу високої якості та не містить пластикових деталей. Усі частини надійно кріпляться за допомогою металевих гвинтів, що виключає люфт під час роботи з пристроєм.

Для роботи з пристроєм Вам знадобиться закріпити його на плоскій поверхні поряд з корундовим диском верстата. Так як підошва стійки має поздовжній отвір, закріпити пристрій на столі можна за допомогою будь-якого знайденого під рукою гвинта.

Виробник потурбувався про зручність роботи з нею, і врахував у конструкції стійки шкалу для виставлення градусів заточування, дві кріпильні гайки для тонкого налаштування подачі свердла, надійний фіксатор для свердла, і ніжку для фіксації кромки свердла, що заточується. При необхідності можна придбати або навіть самостійно виготовити додатковий фіксатор та розширити діапазон заточування від 1 до 18 мм. Загальна вага пристрою не перевищує 600 грам.

Однакова заточування ріжучих кромок свердла, забезпечить йому рівномірний розподіл навантаження при різі металу, що дозволить отримати гладкий отвір, не перевищуючі діаметр свердла.

Призмовий пристрій для заточування свердл

Запатентований призмовий пристрій для заточування свердл служить для виконання високоточного заточування свердл від 3 мм. до 22 мм., з кутом заточування свердла від 90 ° до 150 °. На корпусі пристосування є кутомір визначення градуса заточування свердла. Застосовуючи даного пристосування можна будь-яке заточення свердла переточити на хрестове, яке є одним з найпопулярніших у всьому світі. Хрестове заточування дозволяє працювати з твердими матеріалами для глибоких отворів, гарне центрування, маленьке напірне зусилля. Забезпечує відмінні ріжучі параметри. Ріжуча кромка свердла з хрестовою заточкою, опукла і не така плоска, як у звичайних свердл. Хрестова заточка не водитиме свердло по оброблюваній поверхні.

Всі комплектуючі мають прецизійну точність і високу якість виготовлення, що дозволить заточити обріжучі кромки свердла з мінімальним допуском, а за допомогою спеціальної збільшувальної лупи, що йде в комплекті, майстер зможе уникнути помилок при фіксації свердла в призмі пристосування.

Додаткові пристрої для заточування інструменту

Упор заточний

В основному у заточувальних верстатів упорна поверхня невеликого розміру . Даний заточний пристрій має упор з великим надійним майданчиком. Завдяки цьому нововведенню, з'являється можливість високоточного налаштування інструменту, що заточується, на корундових дисках від 150 до 200 мм. Пружинні затискачі дозволяють комфортно закріпити упор, причому упор залишається рухомим. У комплект входить шаблон, за допомогою якого легко визначити кут заточування.

Притиск для заточувального упорний

Затискач для простого та точного заточування стамесок, рубанкових ножів, різців. Просто встановлюєте штифт, що вирівнює, для виставлення потрібного кута заточування 30 або 90 градусів. За допомогою пружинного кріплення, пристрій можна встановити в трьох позиціях. Пристрій виготовлений з міцного, особливого сплаву алюмінію.

Пристосування складається з двох пластин з'єднані між собою гвинтами з пружинним механізмом.

Зручний і легкий у використанні пристрій, не вимагає спеціальних навичок, забезпечує високу якість заточування інструменту.

Оформити замовлення

Придбати пристрій для заточування свердл ви зможете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.