ПОЛІРУВАЛЬНІ ГОЛОВКИ, ВАЛИКИ

Головки полировальные. (резиновые, полиуретановые, фетровые)

Чи хотіли б ви просто надати вашому виробу справжній блиск або повинні досягти певних технічних параметрів поверхні: є багато причин обробити деталь полірувальними інструментами LUKAS. Так, наприклад, у машинобудуванні, виробництві насосів і турбін, а також в авіаційній промисловості існує безліч ущільнювальних і припасувальних поверхонь, які повинні бути виготовлені з найвищою точністю, щоб вийшов кінцевий результат. Гладко відполіровані поверхні у харчовій та фармацевтичній промисловості гарантують гігієнічну чистоту робочих умов.

У виробництві інструментів та прес-форм поверхні форм поліруються до дзеркального блиску, а потім цей блискучий результат щоразу переноситься формою на кінцевий продукт. У зв'язку із зростаючим значенням прецизійної обробки компанія LUKAS розробила широкий асортимент полірувальних інструментів із різноманітних матеріалів, з різними комбінаціями шліфувального зерна та різним ступенем твердості.

Залежно від призначення полірувальні інструменти LUKAS поділені на групи Р1 - Р7. Ці інструменти представлені полірувальними дисками, головками і брусками для різних випадків застосування.

Опис матеріалу головки

P1 Полірувальні головки складаються з твердої гумової зв'язки та абразивного зерна 100. Вони підходять для тонкого шліфування, а також для підготування поверхні до наступних етапах полірування.

P2 Полірувальні головки та диски виготовляються з м'якою гумовою зв'язкою та зерном в діапазоні від 46 до 280. За допомогою цих інструментів можна створювати штрих-матовані поверхні та матовий блиск на невеликих ділянках. Для цього потрібно використовувати один за одним кілька інструментів різної зарнистості.

P3 Фетрові полірувальні інструменти застосовуються з SiC або алмазною пастою і дають кращі результати аж до дзеркального блиску.

P4 Полірувальні бруски виготовляються з поліуретану (PU). Область застосування та ефективність брусків схожі на інструменти групи Р2. Полірувальні бруски використовуються вручну.

P5 Полірувальні головки посилені волокном для підвищення зносостійкості. Ефект, що створюється на поверхні, займає проміжне положення між групами Р1 і Р2.

P6 Полірувальні інструменти є у формі полірувальних головок, мармурових головок, сатинувальних валиків і полірувальних дисків. Твердість поліуретанової (PU) зв'язки має чотири ступені від м'якої до твердої, зернистість SiC варіюється від 24 до 400. Тобто тут є широкий спектр застосування, у тому числі на великих площах. Основна увага приділяється полірувальним дискам для стаціонарного застосування, наприклад, безцентрової обробки труб.

P7 Полірувальні головки з діаметром хвостовика 2,35 мм містять зерно SiC 240 або 400. Тому ці мініатюрні інструменти дуже м'які і відмінно підходять для обробки прикрас та інших дрібних деталей.

Асортимент полірувальні головки, валики

Войлочні пелюсткові головки

М'які войлочні пелюстки полірують до дзеркального блиску. також доступні невеликі розміри з хвостовиком 3 мм для робіт у важкодоступних місцях.

Повстяні полірувальні ролики

Перевага багатошарової конструкції роликів полягає в тому, що знімаючи в процесі роботи верхній забруднений шар войлокаі можна використовувати новий чистий шар. Таким чином, інструмент забезпечує стабільний результат протягом усього терміну служби.

Войлочні пелюсткові радіальні кола

Пелюсткові круги виготовляються з 70% вовняни і використовуються з полірувальними пастами для полірвання поверхні до дзеркального блиску. Унікальна пелюсткова конструкція створює повітряний потік, що охолоджує оброблювану деталь.

Повстяні пелюсткові валики

Використовуються у поєднанні з полірувальними пастами для полірування до дзеркального блиску, виробляються з 70%-го вовняного матерялу.

Войлочні полірувальні ролики,конічні

Конічна форма забезпечує кращий доступ у кути та пази, доступна також напівконічна форма. 

Оформити замовлення

Купити полірувальні головки ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення.