ПИЛКИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛОБЗИКА

При величезному асортименті на ринку комплектуючих матеріалів для електролобзика, на перший погляд, важко вибрати, яку саме потрібну пилку для виконання майбутньої роботи. Наскільки різноманітний асортимент матеріалів, за яким можна працювати електролобзиком, настільки широкий діапазон типів пилок. Розберемо деякі з них. Детально про застосування кожної пилки можна прочитати в  каталогі.

Каталог з характеристиками пилок

Асортимент пилки для електролобзика

1. Пилки по металу.

Характерні ознаки:

Призначення пили для електролобзика – розпил листового матеріалу із чорних та кольорових металів. (Але це не означає, що можна, ось так, взяти і вкоротити плоский напилок чи долото. Звичайно можна ось тільки які наслідки? Для цього краще взяти «болгарку»). Також, рекомендується, використовувати пилку по металу для роботи з твердими матеріалами (текстоліт, порошкова пластмаса тощо).

2. Пилки по дереву та матеріалам з деревини.

Цей тип пилок можна умовно розділити на групи:

а). Для швидкого різання.

Їх ознаки – великий зуб (крок зуба та висота до 5 мм.), значне розведення зубів (до 1 мм.), відносно широке полотно (до 8 мм.). Довжина робочої частини від 60 до 120мм. Переваги: ​​легкий та швидкий різ матеріалів, велика глибина пропилу (фактично, обмежена тільки довжиною пилки). Недоліки: грубе розпилювання, можливі сколи матеріалу в місці пропилу.

б). Для чистого різання.

Це пилки з дрібним зубом (2,0 – 3,0 мм.) розбіг зубів не значне. Розміри ріжучого полотна та його ширина можуть бути такими ж, як і у пилки для швидкого різання.

Переваги: ​​чисте, відносно гладке розпилювання, точність руху пилки по лінії розпилу. Мінуси: Швидкість розпилу матеріалу нижче, ніж у пилки розглянутої вище, важко або навіть неможливо вирізати закруглення малого радіуса.

в). Для фігурного різьблення з дрібним зубом (1,5 – 2,0 мм). Полотно коротке (35-40 мм), ширина полотна до 4.0 мм. Позитивні якості, так само як і недоліки цієї пилки – в її призначенні. Пиляє чисто, без сколів, закруглення, практично будь-які. ВАЖЛИВО! Не намагайтеся розпиляти брусок товщиною, більшою за її розмір! ТРАВМОНЕБЕЗПЕЧНО! Це попередження значимо для БУДЬ-ЯКИХ пилок.

Також полотна для лобзика поділяються на види кріпильного вузла (хвостовика). Слід придбати пилки, з хвостовиком, рекомендованим заводом виробником лобзика. Як правило, всі лобзики продаються укомплектовані мінімальним набором пилок. Мабуть, виробник цим хоче показати, з яким хвостовиком мають бути пилки для цього лобзика.

Прайс пилки для електролобзика

Таблица Google

Оформити замовлення

Придбати пилки для електролобзика ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.