ПИЛА ВІДРІЗНА ПО МЕТАЛУ

Пила відрізна по металу призначена для розпилювання металевих предметів. Така пилка - це універсальний пристрій. З її допомогою можна проводити розпили труб, болванок чи арматури. За допомогою пилки можна розпилювати чорні, і кольорові метали.

Найчастіше відрізну пилку використовують для нарізки досить великої кількості однотипних металевих деталей, наприклад, на виробництві. Підвищена стійкість цього інструменту забезпечує унікальна станина. Пила відрізна дуже стійко розташовується на одному місці. А значить, її можна ефективно використовувати для обробки різноманітних деталей або, наприклад, для розпилу цих деталей.

Безумовно, така характеристика цього інструменту, як стійкість, робить його дуже практичним та зручним у використанні. Є ще одна з головних особливостей пили відрізної, вона полягає в тому, що за її допомогою можна обробляти деталі і впоперек, і вздовж. Це знову ж таки говорить про велику практичність даного інструменту.

Пила відрізна влаштована так, що можна проводити регулювання пиляльного диска. Це також спрощує процес роботи такого роду інструментом. Пильний диск можна відрегулювати по-різному, і в будь-якому випадку надріз на деталях вийде скрізь рівним, не буде сколів, тріщин, значних задирок

Як пиляючий диск для пили відрізної по металу може служити диск з алмазною крихтою або абразивний диск. Пилу відрізну робить все більш багатофункціональною діаметр встановлюваного диска, який може досягати 30 см. В описуваному типі пилок відрізних по металу потужність може змінюватись в межах 1, 55 - 3, 75 кіловат. Велика потужність відрізної пили по металу просто необхідна, адже цього вимагає сам метал, його фізичні характеристики (міцність, твердість).

Технічні характеристики пили та особливості її експлуатації

Значну роль в роботі відрізної пили відіграють потужність і номінальність електродвигуна. Саме від потужності відрізної пилки залежить час, протягом якого подібна пилка може працювати без перерви. Однак, слід запам'ятати, що від потужності електромотора залежить не тільки загальна тривалість роботи інструменту. Потужність двигуна визначає такі характеристики пристрою: максимальний діаметр, розміри ріжучого диска, який встановлюється на цю відрізну пилу по металу.

Можна виділити і нестачу відрізної пилки по металу. Це її дуже великі розміри і досить велика вага. Ці негативні фактори дещо ускладнюють транспортування відрізної пилки з одного місця до іншого. Справа в тому, що габарити відрізної пили та її маса залежать власне від розміру ріжучого диска.

Пила відрізна по металу має функцію регулювання пропилу. Ця функція проявляється в наступному: за допомогою спеціальних напрямних ви можете збільшувати ширину пропилу. Спочатку встановлено стандартні налаштування, при яких розмір пропилу дорівнює 9 см. Однак можна збільшити розмір пропилу до 31 см. Така варіативність сприяє тому, що ви зможете обробляти складні елементи і деталі.

Пила має додаткову функцію повороту ріжучого диска. Це стало можливим завдяки вдосконаленню конструкції. Розмір пропилу деталей змінюється відповідно до зміни нахилів ріжучого диска. Це означає, що при налаштуванні пилки відрізної по металу потрібно бути найбільш уважним.

Особливу увагу потрібно приділяти додатковим пристроям при оснащенні відрізної пили. Пилялючий диск – це і є різальний елемент відрізної пилки. Стандартний початковий діаметр диска дорівнює 20 см. Пильний диск встановлюють на головну головку за допомогою кріплень. Дана головка може повертатися горизонтальною площиною в дві сторони під кутом 30 - 45 градусів.

Для кожного типу металу є спеціальні види пиляльних дисків, які встановлюються додатково. Найкраще використовувати при роботі той вид пиляльного диска, який необхідний для обробки саме даного металу.

Існують такі професійні моделі пилок відрізних по металу, для яких є гарна можливість встановити додаткове обладнання. Такими додатковими пристроями є система блокування, що здійснює захист пили, наприклад, від випадкового включення, ліхтарик для підсвічування поверхні розпилу деталей, захисні кожухи для забезпечення найвищої безпеки процесу роботи.

Застосовують відрізну пилу по металу досить широкої області. Найчастіше її використовують на машинобудівних заводах та у будівельній галузі. Навіть у нестандартних ситуаціях відрізна пилка може приносити користь людям.

Оформить заказ

Придбати пилку відрізну ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення