МОЛОТКИ, КУВАЛДИ, КИЯНКИ

Молоток це один із найбільш затребуваних ручних інструментів незважаючи на просту конструкцію: ручка та ударна частина, Хороший молоток спростить роботу у багато разів.

У нас Ви зможете придбати всі можливі види молотків, кувалд, киянок від класичних моделей до спеціалізованих, німецької торгової марки Peddinghaus.

Переглянути / Завантажити каталог (Молотки, пробійники, зубила UNIOR)

Переглянути / Завантажити каталог ручного інструменту та оснащення Peddinghaus

Фірма Peddinghaus пропонує молотки, кувалди, киянки з двома типами ручок.

1 тип - молотки з дерев'яними ручками з грецького горіха. Деревина, що має максимальну міцність при високій пружності, ідеально підходить для виготовлення рукояток молот ків і сокир.

2 тип - молотки з 3-х компонентними рукоятками: внутрішній шар (основа) – стрижень із високоякісного фібергласу, що забезпечує інструменту довговічність. Середній шар – особливий поліпропілен, призначений для гасіння вібрації під час ударів. І останній зовнішній шар - це еластомірне покриття для оптимального утримання інструменту в руці.

В асортименті:

молотки для слюсарних, ковальських, кузовних робіт, вибухобезпечні молотки з міді, гумові та дерев'яні киянки, кувалди, молотоки з гумовими або зі змінними нейлоновими головками, молотки з кігтем, киянки, кувалди, молотки з цвяхом.

Молотки від фірми Peddinghaus стійкі до вібрації за рахунок багатошарового покриття та вмісту скловолокна. Виготовлені за оптимальною геометрією. Купуючи молоток німецького виробника Peddinghaus, Ви гарантовано отримуєте максимально зручний та надійний інструмент.

Незважаючи на те, що молоток досить простий інструмент він повинен бути якісним і відповідати поставленим вимогам. Якісні молотки виготовляються із загартованої сталі. Ручка молотка має бути зручною формою, не вислизати і тримати правильно баланс, витримувати ударні навантаження.

Асортимент ручного інструменту

Столярний молоток

Молоток-цвяходер, незамінний при виконанні теслярських та столярних робіт. Такі молотки, призначені не тільки для забивання цвяхів, але і для їх видалення, для цієї мети вони мають з зворотного боку двома загнутими дугами. Молоток із високоякісної сталі відповідно до DIN 17200. ГОЛОВКА: матеріал - сталь; технологія – кування; полірування поверхонь; загартування робочих поверхонь. Бойок: квадратний. РУКАЯТКА: матеріал - скловолокно (фібергласс); гумові накладки. 

Переглянути каталог (Столярний молоток Peddinghaus)

Слюсарний молоток

Молоток один із найдавніших предметів використовуваною людиною. Слюсарний молоток має два різні бойки: перший - рівний, другий - звужується. Перший бойок застосовується для забивання різних видів цвяхів і для розбивання предметів. слюсарний молоток із заостенным кінцем є універсальний молоток, т.к. їм забивають найтонші цвяхи. Молоток із високоякісної сталі доброти 45 HRC відповідно до DIN 17200. Голочка – сталь, технологія - кування; покриття – чорний лак; загартування робочих поверхонь. Основний бій: квадратний.

Переглянути каталог (Слюсарний молоток Peddinghaus)

Слюсарний молоток із подовженою ручкою

Слюсарний молоток один із найпоширеніших та універсальних молотків. За допомогою слюсарного молотка можна виконувати безліч видів робіт. Молотки є різної форми та різної ваги. Молоток з високоякісної сталі доброти 45 HRC відповідно до DIN 17200. З подвійним нікелевим покриттям. Правильного та ретельного загартування. Штифт рукоятки впаяний у насадку.

Переглянути каталог (Слюсарний молоток з подовженою ручкою Peddinghaus)

Рихтувальний молоток

Молоток з круглим, злегка опуклим бойком.

Призначення такого молотка рихтувальні та кузовні роботи. Молоток забезпечений надійною та зручною ручкою. Головка виготовлена ​​із високоякісної сталі. Бійки змінні, круглі. Твердість середня, матеріал – поліуретан (жовті бойки) або суперполіуретан (бойки кольору антрацит).

Переглянути каталог (Рихтувальний молоток Peddinghaus)

Киянка 

Столярний молоток з дерева твердих порід або гуми. Використовується для робіт з долотами та стамесками.

Іноді, щоб не пошкодити деталь, використовують молотки, у яких ударна частина виготовлена ​​з м'якого матеріалу (гуми, міді, свинцю). Молоток з гумовими або зі змінними нейлоновими головками досить зручний. Такий вибір молотка відрізняється наявністю податливої ​​головки, що допомагає перетворити найбільшу частину енергії при ударі в енергію зсуву.

Переглянути каталог (Киянка Peddinghaus)

Кувалда

 Ручний ударний інструмент, в народі (дворучний молот), масивний молот на міцній рукоятці. Вага від 3 до 15 кг. Кувалда відрізняється від молотка, значно більшою масою бойка та довжиною рукоятки. Вона потрібна там, де потрібна дуже велика енергія удару: для вибивання кріпильних деталей, що застрягли, розбивання каміння, забивання скоб у товсті колоди, заглиблення в грунт стовпів і колів. Рукоятка кувалди обов'язково має бути зроблена з ударопоглинаючого матеріалу. Молот із високоякісної сталі твердістю 45 HRC відповідно до DIN 17200. Стебло рукоятки нерозривно пов'язане з насадкою, що дає міцність та довговічність предмету.

Переглянути каталог (Кувалда Peddinghaus)

Покрівельний молоток

Призначений для здійснення покрівельних робіт, з його допомогою можна загнути, вирівняти і ущільнити фальці. рукою. Спеціальний виступ на задній частині головки використовується для прорбивання отворів в жесті і металі при монтажі покрівлі. Також цвяходер.

Молоток «кирка» - є з плескатим кінцем і загостреним, але цей особливий молоток, так як в тупій частині молотка є виїмка - фіксатор, який при ударі утримує капелюшок цвяха в молотку. Таким чином цвях не гнеться і якісно входить у дерево. Одна сторона використовується для забивання цвяхів, на звороті розташовується невелика кирка. Такі молотки дозволяють обстукувати каміння надлишки дерева та плитки. Такими молотками користуються маляри, теслярі та плиточники. Кожна має певний розмір і область застосування. Використовується високоякісна сталь. Має високу зносостійкість.

Переглянути каталог (Покрівельний молоток Peddinghaus)

Молоток для скляних робіт

Такі молотки зазвичай діляться на два типи молотків. Характерний невеликий розмір головки (вага порядку 100 - 125 г) та висока якість обробки. Ручка молотка виготовлена ​​з дерева. Розрізняються вони тим, що частина МОЛОТКІВ першого типу довга і плоска, а для частина МОЛОТКІВ другого типу характерна форма у вигляді «дзьобика» зі шліцом, для витягування дрібних цвяхів, що застосовуються при скляних роботах.

Робота з листовим склом не вимагає завдання сильних ударів, але точність їх повинна бути гранично високою. Виготовляються із високоякісної сталі.

Переглянути каталог (Молоток для скляних робіт Peddinghaus)

Молоток гумовий безінерційний

Молотки такої форми дуже зручні у роботі, тим більше, якщо він безінерційний . За рахунок спеціального матеріалу ударної частини молотка та багатошарової ручки на основі гуми та поліпропілену, віддача від молотка мінімальна що робить роботу легшою.

Хороший безінерційні показники у поєднанні з високою твердістю матеріалу дозволяє з успіхом використовувати ці молотки і для столярних, і для слюсарних робіт, не боячись наклепу та утворення небезпечних закраїн.

Переглянути каталог (Молоток гумовий безінерційний Peddinghaus)

Столярний молоток цвяходер

Молоток з пазуром. Молоток або невеликий молот. Вважається ударним інструментом, застосовується для забивання та вилучення цвяхів. Придатний для будь-яких теслярських робіт.

У вигнутому потиличнику столярного молотка є клиноподібний паз. Саме цей паз дає можливість без особливих зусиль витягувати старі цвяхи.

Головка виготовлена ​​із спеціальної сталі; технологія – кування; полірування поверхонь; загартування робочих поверхонь. Бойок: круглий.

РУКАЯТКА: матеріал - сталь; гумові накладки. Для дому молоток - інструмент універсальний, тому сучасний молоток з гвоздодером якнайкраще підходить для домашньої роботи.

Переглянути каталог (Столярний молоток гвоздодер Peddinghaus)

Оформити замовлення

Купити молотки, кувалди, киянки ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.