МІТЧИКИ, ПЛАШКИ БЕЗСТРУЖКОВІ

В наявності накатні мітчики та плашки від фірми RUKO, JBO (Німеччина) . Опт та роздріб. Виготовлення плашок плоських різьбонакатних.

Застосування накатних мітчиків

Для отримання наскрізних та глухих різьб методом пластичного деформування (накатування) використовують безстружкові мітчики. Застосовуються для обробки сталі, кольорових металів, нержавіючих сталей.

Особливість

Основна конструкційна особливість накатних мітчиків – відсутність стружкової канавки. За рахунок вдавлювання (деформації) металу утворюються дуже міцні витки різьби.

Види покриттів

Безстружкові мітчики (розкочувачі) повністю шліфовані, виготовлені зі сталі високої якості марки HSS-G.

Для обробки в'язких та особливо міцних металів застосовуються мітчики безстружкові марки HSS-E VAP (леговані кобальтом з вапоризинової сталі) та HSS-E TiAlN (леговані кобальтом і з напиленням алюмонітриду титану).

Напилення TiAlN забезпечує довговічність мітчика.

Метчики бесстружечные (накатные) M, метрическая резьба Покрытие HSS-E VAP и HSS-E TiAlN

Нарізання різьби безстружковими мітчиками та плашками методом пластичного деформування.

Різьбові деталі масово застосовуються у різних галузях промисловості, зокрема у машинобудуванні. Існують різні способи виготовлення різьби, і одним з ефективних вважається метод пластичного деформування. Даний технологічний процес може виконуватися як шляхом штампування, тобто видавлюванням пресом, так і спеціальними накатними інструментами.

Як правило, метод штампування підходить для формоування різьби на заготовках, зроблених з пластмас, кольорових металів та їх сплавів.

При отриманні гвинтових поверхонь на шпильках, валах, гвинтах, болтах та інших деталях застосовується поширений промисловий спосіб накочування різьби. Така технологічна процедура проводиться на різьбонакатних верстатах, за допомогою плоских плашок або круглих роликів, у яких поверхня має форму профілю отриманої різьби.

У процесі вдавлювання накатного інструменту заготовку деталі її поверхні матеріалізується слід його профілю різьби. Внаслідок пластичої деформації, а не розрізання волокон металу, як це відбувається при обробці лезовими інструментами, різьба виходить з рівнем точності першого-другого класу, а також з рівною, чистою та зміцненою поверхнею. Завдяки тому, що під час роботи не з'являється стружка, не потрібно займатися її відведенням, і зменшується витрата сировини.

У процесі накочування, як змащувальний матеріал застосовують веретену олію, сульфофрезол та подібні технічні мастила.

На думку фахівців, бажано не використовувати накочування різьблення на деталях, що складаються з твердих бронз, чавуну та інших крихких матеріалів.

Метод пластичного деформування, по праву вважається одночасно і однією з якісних та високопродуктивних технологій для виробництва кріплень деталей.

Асортимент без стружкових мітчиків та плашок

Мітчики безстружкові (накатні) M, метричне різьблення Покриття HSS-E VAP та HSS-E TiAlN

 Характеристики мітчика:

Ознайомитись з каталогом метчики безстружкові DIN 2174

Плашки різьбонакатні RBV, RS, RSV, RB

Застосування накатних плашок

Застосовуються для отримання зовнішньої нарізної різьби як вручну так і машинним способом.

За рахунок деформації металу різьба виходить міцнішою ніж при нарізанні.

В асортименті накатні плашки типів RBV, RS, RSV, RB

Перейти до каталогу

RBV

RS

RSV

 RB


Прайс без стружкових мітчиків та плашок

Метчик накатной

Оформити замовлення

Купити мітчики, плашки накатні (безстружкові) ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: