МЕТАЛОРІжучий ІНСТРУМЕНТ

Важко сьогодні уявити собі промисловість без обробки металів та хороших металоріжучих інструментів. З кожним роком удосконалюються інструменти та машини для металообробки. Нижче перераховані базові види механічної обробки металів, інструмент та обладнання, які застосовуются.

Види металоріжучого інструменту.

Фрезерування здійснюється за допомогою зубчастого інструменту - фрези . До основних видів фрез відносять: кінцеві, циліндричні, Т-подібні, дискові, шпонкові фрези та інші. Кожен зубок фрези – це різець. Обертанням фрези відрізають металеві частинки від оброблюваного матеріалу. Свердління металу відбувається за допомогою свердл на свердлильних верстатах або ручним способом. Використовують розточувальні верстати або вертикально-свердлильні. Останній вид особливо поширений у збиральних та слюсарних цехах. Найшвидшехідні з них – настільні, бувають також верстати колонні або настінні. Переміщаючи деталь, на такому верстаті виконують різні види металообробки – розгортання, зенкерування , свердління .і т.д.

Також можна в одній деталі одночасно виконати декілька отворів. В основному, для цього застосовується багатошпиндельний верстат, але і пристрій з одним шпинделем можна пристосувати для виконання подібних робіт. Шліфувальний верстат віддалено нагадує брусок для заточування ножів. Як шліфувальна поверхня використовується коло з карбіду кремнію або карборунду.

Рівні металеві поверхні обробляються за допомогою стругального верстата. До рушійного столу кріпиться брусок, конструкція переміщається, а брусок обробляється різцем.

В даний час є безліч верстатів і інструменту для металообробки. Проте виробництво постійно вдосконалюється. Можна припустити, що чекає на нас у майбутньому. Вироби, швидше за все, будуть вироблятися методом штампування – як гарячого, так і холодного. Використовуватиметься і кування, пресування, лиття у форми, вальцювання, протяжка. Дедалі більше буде автоматичних ліній. Вироби будуть виготовлятись настільки точно, що їм не потрібна буде додаткова металообробка. Якісне штампування – виробничий процес більш швидкий, дешевий та продуктивніший, ніж обробка матеріалу. Операції, що виконуються насамперед вручну, тепер здійснюють автомати та машини. Але автоматизація процесу виробництва – навіть не найдивовижніше. Удосконалення технології – спрощення, зміна, заміна матеріалів призводить до грандіозних змін, що дозволяє усунути складні обробні машини та автоматичні лінії. Наприклад, обкатка шестерень – процес більш вигідний технологічно. Шестерні, виготовлені обкаткою, мають низьку пористість у порівнянні з литими. Вони також точніші, ніж отримані штампуванням. Таке виробництво не утворює шлаку, що має місце при металообробці. Трудомістке лиття, фрезерування або штампування замінюється обкаткою.

Придбати верстат для заточування свердел ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення