МАГНІТНИЙ СВЕРДЛИЛЬНИЙ ВЕРСТАТ

Свердлильний верстат на магнітній основі РС120

Верстат має захист, який оберігає від випадкового включення верстата, якщо магніт верстата ще не включений.

На сайті ви зможете купити магнітні свердлильні верстати на магнітній основі (підошві) наступних торгових марок RUKO, Kaindl.

У продажу: портативні верстати на магніті: РС10, РС25е, РС120, РС125e, РС130e, РС140e .

Застосування магнітних свердлильних верстатів

Свердлильний верстат на магнітній підставці (подушці) можна прикріпити до будь-якої металевої плоскої поверхні у будь-якому положенні, хоч верх ногами. Головні переваги верстата це компактність та мобільність, простий та універсальний спосіб застосування, швидка зміна корончастих фрез, спіральних свердл та мітчиків. Деякі моделі можуть нарізати різьбу.

У верстаті передбачений запобіжник для авто відключення, є регулювання кількість обертів, швидкості свердління.  Магнітний свердлильний верстат це нове рішення в портативному свердлильному обладнанні розроблене з урахуванням усіх вимог зручності застосування, безпеки, потужності та якості. Магнітний свердлильний верстат буде корисним у таких галузях: оперативні ремонтно-монтажні роботи, будь-які будівельні роботи, висотні роботи на великих металоконструкціях, суднобудування, машинобудування тощо.

Асортимент магнітний свердлильний верстат

Технічні характеристики:

Артикул 108 120 RS

Комплектація свердлильного верстата на магнітній основі.

Переглянути/Завантажити каталог свердлильний верстат на магнітній основі RS120

Свердлильний верстат на магнітній підошві РС125

Технічні характеристики:

Артикул 108 120 RS

Комплектація верстата на магнітній підошві.

Переглянути / Завантажити каталог свердлильний верстат на магнітній основі RS125

Свердлильний верстат на магнітній подушці РС130е

Технічні характеристики

Додаткове регулювання:

Артикул 108 130 RS

Комплектація свердлильного верстата на магнітній подушці. 

Переглянути / Завантажити каталог свердлильний верстат на магнітній основі RS130e

Свердлильний верстат на магніті РС140е

Технічні характеристики

Додаткове регулювання:

Артикул 108140 RS / 108004 RSM

Комплектація свердлильного верстата на магнітній подушці.

Переглянути / Завантажити каталог свердлильний верстат на магнітній основі RS140e

Робота та принцип дії електронного блоку магнітного свердлувального верстата РС140e

В основному електроніка покликана виконувати три основні функції:

1. Захист користувача від нещасних випадків

2. Забезпечення тривалого терміну служби свердлильного приводу та інструменту

3. Плавне регулювання частоти обертання відповідно до технічних вимог.

Регульоване обмеження обертального моменту вироблене регулятором «Power» по Діаграмі 1, забезпечує максимальний захист користувача від нещасних випадків і найбільш дбайливу експлуатацію свердлильного приводу. У положенні регулятора 3 - 4 при перевищенні номінального значення обертального моменту вбудована електроніка робить автоматичне відключення.

У положенні регулятора 1 допускається прибл. 0,3-кратний, а положенні 7 - 2,1-кратний номінальний момент.

Обертальні моменти, що встановлюються при положеннях регулятора 4-7, призначені для короткочасної роботи з перевантаженням. У таких умовах застосування експлуатація свердлувального приводу має здійснюватися з підвищеною обережністю.

Якщо при свердлінні відбувається перевищення заздалегідь заданого значення обертального моменту  електроніка відключає привід.

При зниженні навантаження свердлильний привід знову вмикається. Якщо запуск не відновлюється негайно, то одночасно спрацював пристрій термічного захисту від перевантаження. Останнє запобігає перевищенню допустимої температури обмотки при надто довгій роботі з високими обертовим моментами, або зі зниженим числом оборотів.

Вимкніть двигун свердлувального приводу комбінованим вимикачем «Aus» (Вимк.). Після достатнього охолодження обмотки робота може бути відновлена ​​ввімкненням двигуна за допомогою комбінованого вимикача «Ein» (Увімк.).

Після повторного включення рекомендується спочатку дати попрацювати приводу з найбільшою кількістю обертів на холостому ходу, щоб досягти максимального охолодження. Бажане число обертів може плавно встановлюватись регулятором «Speed» згідно з діаграмою 2 від мінімуму до максимуму. Ступінь 7 при цьому відповідає номінальному числу оборотів включеної в даний момент передачі. Вибране число обертів не змінюється при навантаженні, що дуже позитивно впливає на термін служби інструмента.

У свердлильних приводах з правим/лівим обертанням напрямок обертання може змінюватись за допомогою перемикача.

Перемикач слід використовувати лише при зупинці приводу. Завдання чи обмеження величини крутного моменту має здійснюватися з урахуванням вимог виконуваних робочих операцій із технічних міркувань і з дотриманням техніки безпеки.

Прайс магнітний свердлильний верстат

Таблица Google

Оформити замовлення

Придбати свердлильний верстат на магнітній основі ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення.