СТРІЧКОВІ ПИЛКИ ПО МЕТАЛУ

У каталозі компанії FENES широко представлені стрічкові пилки для металу та пластику , деревообробні верстати, металоріжучий інструмент.                

Стрічкова пилка – безперервна замкнута ріжуча стрічка для стрічковопильних верстатів або пилорам. Продукція, що пропонується, виготовляється з біметалічних сплавів (вольфрамомолібденова, кобальтомолібденова сталь та ін.), що забезпечують високу зносостійкість і довговічність пилок при збереженні якості різу. Умовою правильної експлуатації пилок є стабільне кріплення різаного елемента, що гарантує правильну роботу та подовжує живучість пилки. Потрібно приймати параметри використання (напруга пилки, охолодження, притирання та швидкість різання), вказані на окремих сторонах пилки. Незастосування цих вказівок може призвести до наведених нижче проблем.

Використання для розпилювання якісних стрічкових пилок значно підвищує продуктивність, сприяє поліпшенню якості пила, скорочує час технологічних циклів та загальні трудовитрати. За характером руху існує кілька різних видів пилок: ножовочні, круглі, ланцюгові, шабельні, стрічкові.

Асортимент Стрічкові пилки по металу

Стрічкова біметалічна пилка TAJFUN для металу

В наявності є стрічкова біметалічна пилка ідеально підходить для різання важкооброблюваних матеріалів. Підвищений опір до теплового та абразивного зносу. Збільшує ресурс полотна, особливо при різанні великих заготівль суцільного перерізу. 

Розміри (кількість зубів на дюйм): Від ------ до Мм. дюйм. Мм. дюйм. 13 Х 0,65 мм. 1\2 х.025 67х1.6 2-5\8 х.063

Стрічкова біметалічна пилка TAJFUN М51 для метлу

Ця стрічкова біметалічна пилка розроблена для використання у важкому режимі різання. Для різання металів кромки зубів полотен повинні бути твердими, а полотно гнучким, тому полотна біметалічні (складаються з двох металів). Основа — смуга металу із жорсткої пружинної сталі (за рахунок цього полотно гнучке), до неї електронно-променевим зварюванням приварюється дріт із швидкоріжучої інструментальної сталі (за рахунок цього здійснюєтся різ), потім фрезеруються зубці.

Розміри (кількість зубів на дюйм): 27 х 0.9 1 х.035 34 х 1.1 1-1\4 х.042

Стрічкова біметалічна пилка TAJFUN profil

Висока швидкість різання, найкраща якість обробки поверхні, довгий термін служби та низька шумність роботи пили – все це результати інноваційної програми розвитку. Пила призначена для різання важких металів, високолегованих матеріалів з низькою вартістю різання.

 Розміри (кількість зубів на дюйм): 29 х0.9 1 х.035 41 х1.3 1-2 х. 050

Вирішальним чинником підвищення продуктивності біметалічної пилки є правильний підбір кроку зубів пилки. Вибір можна зробити між стандартним зубом із постійним кроком та комбінованим зубом із змінним кроком. Для різання заготовок із важкооброблюваних матеріалів рекомендується застосовувати комбінований зуб зі змінним кроком. Що суттєво підвищить продуктивність пили та знизить рівень вібрації.

Стрічкова біметалічна пилка TAJFUN special

Існують як універсальні полотна широкого застосування, так і спеціальні полотна, що рекомендуються для конкретних видів сталей. Область застосування полотен визначається кроком зубів (їх розміром), твердістю зубів, геометрією зубів та розведенням. • Розміри (кількість зубів на дюйм): 27 х 0.9 1 х.035 34 х 1.1 1-1\4 х.042

Оформити замовлення

Придбати стрічкові пилки ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.