КОРОНЧАТІ СВЕРДЛА, КІЛЬЦЕВІ ПИЛИ

Пропонуємо широкий асортимент якісних корончатих свердел та кільцевих пил від німецької торгової марки RUKO, доступних як у роздрібному, так і оптовому продажу. Наша продукція підходить для найрізноманітніших завдань:

Корончаті свердла (Кільцеві пилки) HSS-G:

Ідеально підходять для роботи з ручними дрилями та вертикальними свердлильними верстатами. Рекомендується використовувати ручну подачу при роботі на вертикальному свердлильному верстаті. Застосування: підходить для обробки сталі (до 700 Н/мм²), сталевого лиття, кольорових та легких металів, пластмас та гіпсокартону.

Твердосплавні корончаті свердла:

Ефективні при роботі з високохромистою сталлю V2A та V4A (до 2,0 мм), сталевим литтям, кольоровими та легкими металами, для деревообробки, пластмас та гіпсокартону.

Багатоцільові корончаті свердла RUKO MBL:

Виготовлені з твердого сплаву, застосовуються в магнітних та вертикально-свердлильних верстатах з опорами. Максимальний розмір для верстата – до 20,0 мм, для ручного дриля – до 6,0 мм. Підходять для високохромистої сталі V2A та V4A (до 2.0 мм), кольорових та легких металів, легованої та нелегованої сталі (до 20,0 мм макс), пластмас (до 28,0 мм макс.) Оптимальні для роботи з трубами, перекриттями та порожнистим матеріалом

Асортимент корончасті свердла, кільцеві пилки

Корончате свердло, коронка по металу RUKO HSS

Вказівки щодо застосування:

Характеристики:

Області застосування: Використовуються для роботи ручними дрилями та вертикальними свердлильними верстатами. При роботі на вертикальному свердлильному верстаті, використовувати лише ручну подачу. Застосовуються для робіт для сталі (міцність до 700 МПа), кольорових і легких металів, пластмаси, гіпсокартону.

Переваги:

Аксесуари

Завантажити каталог 12-100 мм

Твердосплавне свердло корончасте (Кільцева пила) RUKO, плоське

Характеристики:

Області застосування: Використовуються для роботи ручними дрилями та вертикальними свердлильними верстатами. При роботі на вертикальному свердлильному верстаті використовувати лише ручну подачу. Застосовуються для робіт з нержавіючих сталей (до 2,0 мм), кольорових та легких металів, пластмаси, гіпсокартону, для деревообробки.

Переваги:

Аксесуари

Вказівки щодо застосування:

Завантажити каталог 12-150 мм

Твердосплавний Корончатий свердло (Кільцева пилка) RUKO, MBL

Характеристики:

Області застосування: Багатоцільові свердла, які застосовуються на магнітних та вертикально-свердлильних верстатах зі стійками. Ømax свердел для верстата - 20,0 мм, для ручного дриля - 6,0 мм. Призначені для роботи із трубами, порожнім матеріалом, перекриттями. Застосовуються для робіт з нержавіючих сталей (до 2,0 мм), легованої та нелегованої сталі (до 20,0 мм макс.), кольорових та легких металів, пластмаси (до 28 мм макс.).

Переваги:

Аксесуари:

Вказівки щодо застосування:

Завантажити каталог 15-100 мм

Біметалічні корончаті свердла (коронка по металу) RUKO, HSS


 Характеристики:

Область застосування: Використовуються для роботи ручними дрилями та вертикальними свердлильними верстатами. При роботі на вертикальному свердлильному верстаті використовувати лише ручну подачу.

Корончасті свердла (Кільцеві пилки) HSS. При обробці матеріалів, що легко ріжуться, зубці забезпечують більш рівномірний розріз і дозволяють витрачати менше сил. Через меншу вібрацію та розвиток тепла при різанні термін служби збільшується втричі. Застосовуються для нелегованої сталі (міцність до 700 МПа), кольорових та легких металів, пластмаси, гіпсових, волокнистих, фанерних плит та деревообробки.

Корончасті свердла (Кільцеві пилки) HSS Co8 з дрібними зубами. Дрібношлицеві сполуки особливо добре підходять для металів. Вони забезпечують спокійніший хід і дозволяють витрачати менше сил. Через менше теплоутворення при різанні термін служби підвищується, особливо, коли ріжеться метал. Застосовуються для нелегованої та легованої сталі (міцність до 1000 МПа), нержавіючої сталі, кольорових та легких металів.

Аксесуари:

Переваги:

Завантажити каталог 14-210 мм

Прайс корончасті свердла

Корончатые сверла

Оформити замовлення

Придбати корончасті свердла (кільцеві пили) ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 


Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: