КОРОНЧАСТІ ФРЕЗИ, КІЛЬЦЕВІ ФРЕЗИ

У нас ви можете придбати фрези від торгових марок Німеччини RUKO, Karnasch

Кільцеві фрези, корончасті фрези – особливий різальний інструмент, призначений для створення отворів діаметром до 130 міліметрів та глибиною 30, 55, 75, 110, 150 мм . Завдяки особливій конструкції, вони виявляються набагато ефективнішими, ніж звичайні пір'яві або спіральні свердла.

Технічна інформація

Головна особливість кільцевої фрези в тому, що вона оброблює матеріал не по всій площі отвору  а тільки по колу. Ріжуча частина складається із зубів від 4 до 16. В результаті зменшується площа зіткнення інструмента з матеріалом, а отже, і тертя. Це дозволяє створювати великі отвори за мінімальних витрат енергії. Наприклад, при висвердлюванні отворів діаметром 25-30 мм і глибиною до 50 мм, кільцева фреза споживає на 40-45% менше енергії , ніж при використанні спірального свердла. Крім того, скорочується час свердління.

Хоча кільцеві фрези коштують значно дорожче звичайних свердл, чим більше діаметр свердління, тим вигіднішим є їх застосування. Застосування твердосплавних напайок та спеціального покриття дозволяє істотно продовжити термін служби інструменту. Нова фреза здатна створити до 600 отворів. Надалі можливе її додаткове заточування, що дозволяє свердлу витримати ще 400 свердлінь. Всього кільцеву фрезу можна заточити до 8 разів, завдяки чому цей інструмент є набагато ефективнішим, ніж звичайні свердла.  

Безперечна перевага кільцевої фрези – відсутність необхідності використовувати потужний привід. Навіть за мінімального зусилля, воно здатне різати дуже міцний метал. Крім того, оскільки відсутня мертва точка на осі свердління, немає необхідності попереднього засвердлювання.

Єдиний недолік кільцевої фрези – неможливість створення глухих отворів та необхідність ручного видалення керна, тобто залишків матеріалу у центрі свердла. Саме ці дві обставини не дозволяють застосовувати подібні інструменти для автоматичного оброблення металу.

Корончаті фрези (кільцеві фрези) RUKO Німеччина виготовлена ​​за спеціальною геометрією, яка підвищує ефективність свердління та зносостійкість фрези в 2 рази.

Переваги:

1. Оптимальний кут зубів покращує свердління та мінімізує тиск на матеріал.

2. Хороший кут заточування робить корончасті фрези універсальними у застосуванні за різними сортами сталі.

3 Покращена геометрія запобігає надмірному нагріванню та сприяє легкому виходу стружки з металу.

4. Завдяки особливій формі зубів та спіралі тертя корончастих фрез HSS з оброблюваною поверхнею зменшується.

Корончата фреза з металу HSS.

Фреза зроблена з якісної швидкоріжучої сталі HSS.

Застосовується при свердлінні таврових балок, литої сталі, листів сталі великого формату, кольорових та легких металів.

Корончата фреза по металу HSSCo5.

Фреза виготовлена ​​з високоякісної швидкоріжучої сталі з вмістом кобальтового сплаву. Має високу термостійкість.

Працює по жаростійкій та теплостійкій сталі, а також для покращеної сталі та сталі для цементації, вуглецевої та легованої сталі (до 1200 Н/мм2).

Корончата фреза з металу HSS-TiAIN.

Фреза виготовлена ​​з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS з покриттям титан-алюміній-нітрид. Завдяки покриттю для захисту від зносу TiAIN. Твердість поверхні інструменту збільшується приблизно на 3 000 HV (мікротвердість), а термостійкість - до 900°С.  Завдяки покриттю TiAIN підходить для сухої обробки, та в'язкою латуні.

Корончаста фреза твердосплавна. Фреза з ріжучою кромкою із твердого сплаву. Особливо підходить для залізничних рейок, сталей Hardox/Weldox 400, звичайної та литої сталі, легованої сталі з високим вмістом хрому, наприклад V2A та V4A, а також для складнішої легованої сталі.

В наявності:

Корончаті свердла (кільцеві фрези) Карнаш (Karnasch), Руко (Ruko) призначені для виконання наскрізних отворів діам.12-130мм на переносному та стаціонарному обладнанні. Довжина від 30 до 200 мм. Спеціальні виконання на замовлення. Зростання ефективності роботи у 3-7 разів

Види хвостовиків корончастих фрез: Корончаті фрези виготовляються з хвостовиками: Weldon 3/4", Quick IN і Nitto, застосовуються на свердлильних верстатах у комплекті з швидкозатискним патроном і центруючим штифтом. Також ви можете придбати у нас перехідник і патрон з конусом.

Асортимент корончастих фрез

Корончаті фрези RUKO з хвостовиком Weldon 3/4", глибина свердління 30 мм HSS, HSS Co 5 ComPact, HSS TiA

Характеристики:

Завантажити каталог RUKO (30 мм)

Завантажити каталог Karnasch (30 мм)

Корончаті фрези RUKO з хвостовиком Weldon 3/4", глибина свердління 55 мм HSS, HSS Co 5 ComPact, HSS TiAlN

Характеристики:

Завантажити каталог RUKO (55 мм)

Завантажити каталог Karnasch (55 мм)

Корончаті фрези RUKO з хвостовиком Weldon 3/4", глибина свердління 110 мм HSS, HSS Co 5 ComPact, HSS TiAlN

Характеристики:

Завантажити каталог RUKO (110 мм)

Завантажити каталог Karnasch (110 мм)

Твердосплавні корончасті фрези RUKO з хвостовиком Quick IN, глибина свердління 50 мм

Характеристики:

Завантажити каталог RUKO

Завантажити каталог Karnasch

Твердосплавні корончаті фрези RUKO для свердління рейок з хвостовиком Weldon 3/4", глибина свердління 25 мм

Характеристики:

Для всіх типів бурових верстатів для рейок. Геометрія різців оптимізована для різання залізничних рейок, що робить застосування більш економічним.

Завантажити каталог RUKO (VHM 25 мм)

Ступінчасті корончасті фрези HSS RUKO з хвостовиком Weldon 3/4" або Quick IN

Характеристики:

Завантажити каталог RUKO (ступ. 15 мм)

Прайс кільцеві фрези

Новая таблица

оформити замовлення

Купити фрези ви зможете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.