КОНУСНІ СВЕРДЛа

О конусних свердлах

Впровадження інноваційних технологій у всі галузі діяльності, зумовило величезне зростання виробничих потужностей. Машинобудування – один із напрямків, який з гордістю можна назвати конкурентоспроможним на світовій арені. Це стало можливим насамперед завдяки якісниму розвитку в інструментальному виробництві. Виготовлення оброблюваного матеріалу відбувається на рівні лазерних технологій, які використовуються для виготовлення ступінчастих та конічних свердл, зенкерів, фрез та величезного переліку інших інструментів. На сучасному етапі виробництва, ми говоримо про добре продуману геометрію матеріалу, яка має ще кращі властивості. Спільно з минулими напрацюваннями, це дозволяє економити ресурси, що споживаються верстатом, за рахунок зменшення сили тертя у площині різання.

Конічні свердла HSS RUKO -застосовуються для обробки всіх поширених промислових матеріалів: листова легована та вуглецева сталь до 4,0 мм., пластик, дюропластик. Конічні свердла використовуються при електротехнічних і сантехнічних роботах, в автосервісах при ремонті нагрівальних пристроїв, електроніки і так далі. Свердла працюють без попереднього центрування, геометрія конічних свердлів забезпечує плавний хід та легке відведення стружки. Ріжучі грані свердла виточені за спеціальною технологією за допомогою нітриду кубічного бору або CBN. Технологія заточування за допомогою CBN забезпечує максимальну ріжучу здатність та зносостійкість свердла.

В наявності:

Конічні свердла HSS. Застосовуються для видалення зазубрин з високоякісної швидкоріжучої сталі. Підходять для обробки сталі, литої сталі та легованих металів.

Конічні свердла HSS-TiN. Твердість поверхні свердла 2300 HV. Підходять для обробки сталі, литої сталі, кольорових та легованих металів.

Конічні свердла HSS Co 5 стали VA, леговані кобальтом. Підходять для обробки легованих сталей з високим вмістом хрому, наприклад, V2A і V4A.

Конічні свердла HSS-TiAIN, покриття титан-алюміній-нітрид. Твердість поверхні свердла 3000 HV, пристосовані для обробки без СОЖ. Підходять для обробки звичайної та литої сталі, кольорових та легких металів.

Асортимент конусних свердл

Конусні свердла RUKO HSS-G, HSS-E, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Переваги:

Перейти до каталогу 

Конусні свердла-біти RUKO з хвостовиком під 1/4" HSS-G, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Переваги:

Перейти до каталогу 

Конусні свердла RUKO HSS-G з обмежувачем для свердління порожнистих конструкій

Характеристики:

Переваги:

Перейти до каталогу 

Конусні свердла RUKO HSS-G, з трьома ріжучими гранями

Характеристики:

Переваги:

Каталог "Конусні свердла з канавкою спіральною" 

Конусні свердла RUKO з канавкою спіральною HSS-G, HSS-G TiN, HSS-G TiAlN

Характеристики:

Переваги:

Каталог "Конусні свердла з спіральною канавкою" 

Прайс на конусні свердла

Конусные сверла

Оформити заказ

Купити конусні свердла ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити заказ