КОБАЛЬТОВІ СВЕРДЛА

У нас ви зможете придбати всі різновиди свердел з кобальтом зі сталі HSS Cobalt 5%, 8% (Р6М5 + K5) від торгових марок Німеччини: RUKO, Nachreiner, Guhring, Werko, HSS-Tools, Terrax.

Застосування:

Кобальтові свердла застосовуються для свердління матеріалів з високим показником міцності (до 1100 Н/мм2) та в'язкості. До таких матеріалів відносяться: нержавіюча сталь, леговані та вуглецеві та сталі, жаростійкі та не теплостійкі сталі, сталі для цементації, термічно укріплені сталі, кислотостійкі та антикорозійні сталі. Кобальтові свердла ефективно застосовуються для свердління отворів на зварних стиках та трубах. Для виготовлення свердл з кобальтом служить сталь, позначення HSS-Co5 - аналог Р6М5К5, M35 (інші варіанти позначення - Co5%, HSCO, S 6-5-2-5, BM 35, HS 6-5-2-5, Z 90 WDCV 06-05-04-02.), додавання кобальту підвищує термостійкість свердла. Кобальтовий свердло витримає значні теплові навантаження без стороннього охолодження.

Переваги кобальтових свердл HSS-Co5 (Cobalt):

В наявності:

Асортимент кобальтованого інструменту.

Прайс кобальтовані свердла

Сверла HSS-Co5% RUKO Германия

Оформити замовлення

Придбати свердла з кобальтом ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.