ГАЙКОВІ КЛЮЧІ

Асортименти гайкових ключів

Рожковий гайковий ключ, розвідний ключ

Скачати каталог:  Рожкові гайкові ключі Unior 

Характеристика рожкових ключей:

Рожковый ключ у якому можна змінювати відстань ріжків з допомогою механічного регулятора в основі ріжків називають універсальним розвідним ключом.

Універсальний розвідний ключ хороший тим, що його можна застосовувати в будь-якому випадку, навіть коли будь-який інший ключ не підходить. Але він має свій недолік, часто відразу не вдається прихопити гайку, ключ кілька разів зривається, грані гайки заокруглюються, і ви не можете її відвернути. Особливо якщо ви не зовсім досвідчений майстер.

Це серйозний недолік, і тому такі ключі частіше знаходять своє застосування в побуті ніж у професійних майстернях.

Ключ комбінований

Скачати каталог: Ключі комбіновані Unior

Характеристика комбінованих ключів:

Бувають ключі, коли з одного боку знаходиться ріжковий ключ, а з іншого накидного, розміри однакові.

Відмінний варіант для тих хто хоче мати переваги обох видів ключів, і не стикається з недоліками кожного виду з ключів.

Докладніше про ріжкові та накидні ключі ви могли прочитати вище.

Ключ накидний

Каталог:  Ключі накидні Unior

Характеристика накидних ключів:

Накидний ключ має головку у вигляді кільця, на внутрішній поверхні є близько дванадцяти зубців, які захоплюють відразу всі шість граней. Тим самим відбувається тиск по всіх шести гранях гайки, що запобігає злизуванню граней на гайці або болті. Тому-що тиск розподіляється між усіма шістьма гранями. Може мати як і одну, так і дві головки, але з різними діаметрами. 

Деякі моделі сучасних накидних ключів мають храповий механізм та шарніри. Завдяки шарнірам можна змінювати кут, під яким знаходиться головка ключа. Храповий механізм дозволяє осі обертатися в одному напрямку та не дозволяє обертатися в іншому. Тим самим не потрібно постійно знімати та одягати ключ після кожного прокручування.

Накидний ключ із розімкненими кільцем який застосовують у випадках коли неможливо накинути ключ з верху. Такі випадки бувають при технічному обслуговуванні пневматичних та гідравлічних установок.

Ключ із храповим механізмом

Каталог:Ключі з храповиком Unior

Характеристика ключів із храповим механізмом:

Дуже часто такі ключі бувають із двома головками з двох сторін, ці головки за розміром відрізняються один від одного на 1 – 2 мм.

Завдяки простоті застосування є найпоширенішим та найпопулярнішим видом гайкових ключів.

Але поряд із цим і має істотний недолік. І через те, що тиск на болт або гайку здійснюється тільки на дві грані, є ймовірність злизування граней при сильному тиску

Ключ ударний

Скачать каталог  : Ключі ударні Unior

Характеристика ударних ключів:


                 

Ударний накидний ключ має потовщення на протилежному від головки кінці рукоятки ключа для того, щоб приймати удари кувалди або молотка. Використовують на заржавілих або прикипілих болтах та гайках.

Ключ для круглих шліцевих гайок (серпоподібний)

Каталог:  ⏩  Ключі для круглих шліцьових гайок Unior

Характеристика ключів серпоподібних для шліцевих гайок:

Рожковим гайковим ключем можна щільно захопити гайку чи головку болта збоку. Має одну губу у вигляді ріжків, які і дали назву ключу.

Ключі виготовлені із хромованадієвої сталі, хромований відповідно до EN І2540. Цілком піддані гартуванню та відпустці.

Ключ торцевой

Каталог:  Ключі торцеві Unior

Характеристика торцевих ключів:

Торцеві гайкові ключі також дуже поширені серед умільців. У них змінні головки, що дозволяє, так само як і у накидних ключів, щільно прилягати до всіх шести граней. Ви можете придбати таку валізку, в якій ви знайдете різні рукоятки, подовжувачі, зустрінете там карданні шарніри, знайдете комірці і ще багато корисних речей. Вони наочно розкладені для рук майстра в спеціальній касеті або валізці, що теж дуже зручно при використанні, завжди прибрані, завжди на місці.

Намагайтеся доповнювати запаси своїх інструментів постійно, оновлювати їх, знаходити зручніші та практичніші. І ви самі отримаєте задоволення від роботи.

Ключ трубчастий

Каталог: Ключі трубчасті Unior

Характеристика трубних ключей:

Пропонуємо до вашої уваги високоякісні трубчасті ключі з хромомолібденової сталі, хромованої відповідно до EN12540. Цілком піддані гартуванню та відпустці, виготовлені відповідно до стандарту DIN 896.

Ключ шестиграний

Каталог:  ⏩ Ключі трубчасті Unior

Характеристика шестигранних ключів:

З сучасному світі все частіше при виготовленні приладів, машин, меблів, різних виробів використовуються болти та шурупи під шестигранні ключі. Викликано це тому, що у шестигранника більше площин для контакту з інструментом на відміну від хрестових або так званих шурупів під викрутку "мінус". Завдяки більшій кількості площин навантаження на болт розподіляється рівномірно по всіх шести площинах, що значно зменшує шанс зриву прорізу на шурупі, що вкрай важливо при будь-якій роботі.

Ключи для автомафстернь

Каталог: Інструмент для автомайстерень Unior

Характеристика ключів для автомайстерень:

Широкий асортимент високої якості ключів та не тільки для автосалонів. Пропонуємо до вашої уваги набори шестигранних ключів і TORX, ключ колісний, ключ свічковий, ключ для масляних пробок, ключ ременний для зняття масляного фільтра, ключ моторний і багато іншого за доступними цінами

Електроізольований інструмент

Каталог: Електроізольовані ключі Unior

Характеристика електроізольованих ключів:

Електроізольовані ключі Unior мають багатошарове пластикове покриття, яке надійно тягне майстра від високої напруги. Завдяки тому, що пластик багатошаровий і має різні кольори, фахівець завжди зможе помітити якщо на інструменті з'явилося пошкодження зовнішнього шару прогумованого пластику. Під ним буде чітко видно наступний шар, помаранчевого кольору, тим самим він передить себе від удару електрикою. Нееконмте на своїй безпеці, купуйте надійний електроізолюючий інструмент!

Іскробезпечний інструмент (обіднений інструмент)

Каталог:  Іскробезпечні ключі Unior

Характеристика іскробезпечних ключів:

Пропонуємо до вашої уваги іскробезпечні ключі, що повністю складаються з іскробезпечного матеріалу (спеціальної бронзи або мідно-берилієвого сплаву). У порівнянні з інструментом, який тільки має іскробезпечне покриття (обміднений інструмент). ІІнструмент, що повністю складається з іскробезпечного матеріалу, має термін служби на 3-4 роки довше і при цьому дає 100% гарантію не утворювати іскор при роботі.

Оформити замовлення

Купити гайкові ключі ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.