ФРЕЗИ З МЕХАНІЧНИМ КРІПЛЕННЯМ ТВЕРДОСПЛАВНИХ ПЛАСТИН

Фрези з механічне кріплення пластин застосовуються на верстатах з ЧПУ, ДПС та на спеціальному універсальному обладнанні, для обробки плоских та ступінчастих поверхонь. 

Фрези зі змінними твердосплавними пластинами виконують:

Фрезерування пазів, торців, похилих поверхонь і уступів. Фрези кінцеві з механічним кріпленням твердосплавних пластин мають високу продуктивність, високу прохідність при обробці всіх видів металу жароміцних і важкообробних.

Властивості фрез з механічним кріпленням твердосплавних пластин:

Фрези кінцеві з механічним кріпленням твердосплавних пластин виготовляються з високостійких твердих сплавів, мають високу точність і довговічність. Твердий сплав забезпечує міцність на вигин та максимальну твердість.

Види фрез з механічним кріпленням твердосплавних пластин:

Фрези кінцеві з механічним кріпленням твердосплавних пластин є тригранні, п'ятигранні змінні пластини, для роботи в деталях чавуну та конструкційних сталей, дерева та пластику.

Асортименти Фрези з механічним кріпленням твердосплавних пластин

Фреза кінцева, регульована зі змінною твердосплавною платиною

Ця фреза є проривом XXI століття у технологіях металообробки. Має механізм із шкалою за рахунок якого можна змінювати кут прикріпленої пластини, тим самим змінюючи кут або навіть форму ріжучої кромки дозволяє проводити безліч різних операцій однією фрезою. 

Відкрити каталог 

Фреза з гвинтовими зубами зі змінними ріжучими пластинами

Фреза має подовжену робочу частину та виготовляється з циліндричним та конічним хвостовиком. Застосовується у фрезеруванні уступів та пазів у деталях з легованих, конструкційних та вуглецевих сталей та чавуну.

Відкрити каталог 

Фреза дискова зі змінними пластинами

Високоміцна, сучасна дискова фреза з механічним кріпленням твердосплавних пластин. Вироблятися у Німеччині заводом Alberg. Застосовуються дані фрези на великих виробництвах, де є високі вимоги до якості інструменту. Детальну інформацію ви зможете побачити, перейшовши за посиланням на каталог.

Відкрити каталог 

Фреза насадна зі змінними пластинами

Торцеві та циліндричні насадні фрези з механічним кріпленням твердосплавних пластин. Застосовуються у фрезерних роботах для вирізування різних поверхонь у заготовках із вуглецевих сталей та сплавів, конструкційних, легованих сталей.

Відкрити каталог 

Фрези кінцеві Alberg

Повний перелік фрез кінцевих з механічним кріпленням твердосплавних змінних пластин Alberg 

Відкрити каталог

Оформити замовлення

Придбати фрези зі змінними пластинами ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: