ФРЕЗИ ДИСКОВІ, ЦИЛІНДРИЧНІ.

Дискові фрези від німецьких виробників Gühring і Nachreiner мають високу точність і довгий термін служби. Фрези продаються оптом та в роздріб.

Перейти до каталогу 

Використовуються для обробки металів різної твердості або металів. До основних завдань дискових фрез відносяться: фрезерування пазів, уступів, прорізування глибоких канавок, розточування, фрезерування заднього торця. Зуби дискових фрез розташовані лише на циліндричній поверхні.

Продукція сертифікована згідно з стандартом DIN EN ISO 9001.

Дізнатись ціни ви зможете у менеджерів фірми або оформите заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами.                                               

Особливості конструкції та застосування дискових фрез у виробництві.

Дискові фрези призначаються для обробки прямокутних уступів (двосторонні фрези) та пазів (трьохсторонні фрези).

Діаметр фрези слід вибирати виходячи із заданих розмірів обробки.

При цьому враховано, що при фрезеруванні повинен залишатися зазор 5-8 мм між кільцями проставки оправки і поверхнею заготовки.

Зуби стандартних тристоронніх фрез розміщені в корпусі в шаховому порядку і мають різний напрямок (фрези з різноспрямованими зубами), тому суміжні зубці обробляють різні стінки паза. Внаслідок цього покращується поділ та відведення стружки, підвищується стійкість інструменту.

Форма ножів, оснащених пластинами з твердого сплаву, для дво- та тристоронніх фрез регламентована ГОСТ 14700-69.

Дискові тристоронні фрези зі швидкорізальної сталі або легованої сталі 9ХС мають різноспрямовані зубці. Ці фрези поділяють на фрези з дрібними та нормальними зубами.

Для обробки шпонкових та інших дрібних пазів, прорізування канавок, шліцевих пазів у головках гвинтів, а також відрізки широко застосовують дискові пазові та прорізні фрези. ГОСТ 3964-69 передбачає виготовлення дискових пазових фрез наступних типорозмірів

Затиловані пазові фрези мають аналогічні основні розміри, але трохи менше число зубів: для фрези діаметром 50 мм - 12 зубів, для фрез діаметром 63 і 80 мм - 14 зубів і для діаметра 100 мм - 16 зубів.

ГОСТ 8543-71 гарантує стійкість швидкорізжучих затилованих пазових фрез не менше 90 хв при обробці сталей марок 40, 45 твердістю НВ 179-197 при наступному режимі різання; глибина 10 мм, подача на зуб 0,05 мм для фрез діаметром 50-63 мм або 0,1 мм для діаметрів 80-100 мм, швидкість різання 30 м/хв.

Прорізні (шліцеві) та відрізні фрези (ГОСТ 2679-73) виготовляють з дрібним, середнім та великим зубами

При виборі типу та числа зубів слід враховувати характер обробки. Багатозубі фрези за інших рівних умов забезпечують вищу хвилинну подачу внаслідок більшої кількості зубів. Однак при обробці в'язких матеріалів умови розміщення стружки між зубами погіршуються, що може викликати зниження стійкості фрези, тому дрібнозубі фрези доцільно застосовувати тільки для обробки чавуну та інших крихких матеріалів.

Для поліпшення умов різання шляхом поділу шару, що зрізається між суміжними зубами стандартні пазові фрези з середнім і великим зубами при ширині 1,6 мм і більше виготовляють  з перехідними ріжучими кромками.

Ріжучі кромки фрези розташовані на різних відстанях від її осі таким чином, що кожен наступний зуб вище попереднього на 0,1 мм. Форма фрези забезпечує хороше відведення стружки і малий нагрів під час роботи.

Проста фреза для відрізки заготовок з текстоліту та гетинаксу. Зуби фрези оснащені твердим сплавом Т15К6. Фреза може працювати з подачею 700-900 мм/хв за товщини різу до 60 мм.

При обробці точних мірних пазів великої довжини та глибини доцільно використовувати тристоронні дискові регульовані по ширині фрези. У фрезі використані плоскі рифлені ножі, які можна пересувати вздовж пазів гвинтами 1 з подальшим закріпленням клинової втулкою і диференціальним гвинтом 2.

Інша конструкція 1 запропонована для обробки глибоких та довгих точних пазів у роторах великих електродвигунів та потужних турбогенераторів.

Для обробки жароміцних та інших сталей, що важко обробляються, і сплавів виготовляють монолітні прорізні твердосплавні фрези діаметром 16—60 мм. Такі фрези зі сплаву ВК10М мають стійкість у 10-15 разів вище, ніж фрези зі швидкорізжучої сталі.

Асортимент дискових фрез

E.9644.0

Фреза HSS-E відрізна дискова, DIN 885 А легована кобальтом. Тип фрези H.

Виготовлена ​​з високоякісної швидкорізальної сталі HSS.

Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, латуні, бронзи, міді, нержавіючих сталей. Розміри d1 від 50 до 200.                                                   

Каталог. Фреза HSS-E дискова відрізна, DIN 885 А

E.9634.0

Фреза HSS-E відрізна дискова, DIN 885 А легована кобальтом. Кут нахилу гвинтової лінії 10° С. Тип фрези N (Чистова обробка). Виготовлена ​​з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS.

Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, латуні, бронзи, міді, нержавіючих сталей.

Розміри d1 від 50 до 200.

Каталог. Фреза HSS-E дискова відрізна, DIN 885 А

 E.9688.0 Фреза напівкола опукла HSS-E дискова, легована кобальтом. Виготовлена ​​з високоякісної швидкорізжучої сталі HSS. Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, нержавіючих сталей.

Розміри d1 від 50 до 80

Каталог. Фреза напівкола випукла HSS-E дискова

E.9692.0

Фреза напівкола ввігнута HSS-E дискова, легована кобальтом. Виготовлена ​​з високоякісної швидкорізжучої сталі HSS.

Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, нержавіючих сталей.

Розміри d1 від 50 до 80

Каталог. Фреза HSS-E E.9692.0

E.9689.0

Фреза HSS-E відрізна дискова, din 1834 B легована кобальтом. Виготовлена ​​з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS.

Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, латуні, бронзи, міді, нержавіючих сталей.

Розміри d1 від 63 до 160

Каталог. Фреза напівкола ввігнута HSS-E дискова, кобальт.

E.9687.0

Фреза HSS-E дискова легована кобальтом. Виготовлена ​​з високоякісної швидкорізальної сталі HSS.

Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, нержавіючих сталей.

Розміри d1 від 80 до 160

Каталог. Фреза HSS-E відрізна дискова, din 1834

E.9633.0

Фреза HSS-E відрізна дискова, din 1834 А легована кобальтом. кут нахилу гвинтової лінії 10 С. Тип фрези N (Чистова обробка). Виготовлена ​​з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS.

Застосовується для обробки сталей конструкційних, вуглецевих, легованих, титанових сплавів, латуні, бронзи, міді, нержавіючих сталей. 

Розміри d1 від 50 до 200.

Фреза HSS-E дискова відрізна , din 1834 А

Прайс фреза дискова

Таблица Google

Оформити замовлення

Купити фрези дискові ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: