ЕКСТРАКТОРИ, ВИКРУЧУВАЧІ БОЛТІВ

Екстрактор – це в перекладі «витяг». Застосовуються для видалення залишків зламаних гвинтів, болтів, шпильок та скоб з різними діаметрами різьби. Екстрактора досить простий: він складається з прямокутної головки, круглого валу та конічного закінчення із зворотньою різьбою.

Schröder – німецька фірма гарантує безпеку та професіоналізм при викручуванні екстракторами у версіях стандарт або HiTrac. Екстрактори виготовлені з високоякісної ванадієвої сталі.

Технічна інформація

Викручувачі для гвинтів виготовлені з високоякісної ванадієвої, хромованої сталі. Схильний до ретельної термічної обробки, 54-56 HRС для усунення зламаних гвинтів, різьбових шпильок і кінців труб. В наявності Викручувачі різних розмірів.

Види викручувачів:

Спосіб роботи: висвердлити свердлом рекомендованої величини отвір посередині зламаного елемента, ввести в нього викручувач і обертати вліво поки залишки зламаного гвинта не будуть усунені.

Для видалення гвинта необхідно просвердлити достатній отвір для зачеплення екстрактора за стінки гвинта. Завдяки лівому різьбленню екстрактор без особливих зусиль видаляє гвинти з будь-якого матеріалу.

Тримачі є різних розмірів із загартованими, змінними губками. При цьому затискаання відбувається одночасно. Прямокутна форма екстрактора необхідна для закріплення в інструментальний утримувач.

Види тримачів:

Інструментальний тримач з тріскачкою – діапазон кріплення від 9.0 – 12.5мм

Також пропонується міні-викрутка з подвійним наконечником, швидкозмінний тримач.

Асортимент екстракторів

Екстрактор двосторонній (універсальний)

для вилучення зламаних гвинтів і шпильок без пошкодження різьби придатний як для правї, так і для лівої різьби. Двосторонній екстрактор вбивають молотком у висвердлений отвір до надійної фіксації після врізання граней екстрактора в шпильку її можна викручувати матеріал: хромованадієва сталь. Повністю загартовані ріжучі поліровані грані.

Екстрактори Конічні TYP 1

4.501.0 Викручувач (екстрактор) для гвинтів

Характеристика

Виконаний з високоякісної хромованадієвої сталі, загартований, 54-56 НRС, нарізана різьба, шліфований стрижень, - для усунення зламаних гвинтів, різьбових шпильок і кінців труб.

Екстрактор загартований, 54-56 НRc

4.511.0 Викручувач (екстрактор) для гвинтів

Характеристика

Викручувач для гвинтів виконаний з високоякісної хромованадієвої сталі, підданий ретельній термічній обробці, 54-56 НRс - для усунення зламаних гвинтів, різьбових шпильок і кінців труб

Оформити замовлення

Купити екстрактори (викручувачі) ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.