ЧЕРВ'ЯЧНА ФРЕЗА

У нас ви зможете придбати високоякісні черв'ячні зубонарізні фрези імпортного або українського виробництва для роботи по різних сталях конструкційних та загартованих, чавуну, нержавіючої сталі, алюмінію. Також, можемо виготовленню черв'ячні фрези на замовлення, на основі креслення.

Типи черв'ячних фрез в асортименті:

Технічна інформація

Черв'ячна фреза - це циліндрична подовжена фреза, подібна до спрофільованого черв'яка з ріжучими зубами. У якої є кут передній та задній. Чим черв'ячна фреза характерна? Кутом. Передній кут фрези – це кут з'єднання між переднім зубом та радіальною поверхнею самої фрези. Чистові фрези мають кут = 0, задній кут фрези проходить у зовнішніх кромоках, а точніше між задньою площиною, поверхнею зуба і площиною, що стосується зовнішнього циліндра, і СОТ час проходить через задану кромку. Кут = 10-12°, а задній кут бічний =3-4°.

Класифікація черв'ячних фрез

Призначення чистових фрез для обробки зубів(чистової обробки), стандарт. ГОСТ 9524 - 80Е

Призначення чорнових фрез для нарізань зубів, попереднє нарізання, позика йде обробки на чистову. Виготовляються менш точними та мають кут передній =5-7°.

Призначення прецизійних фрез для нарізки зубів у коліс виконуються більш точними.

Число заходів у черв'ячних фрез бувають однозахідні, і другий вид багатозахідні. Двозахідні та тризахідні фрези виготовляються з великим кутом підйому витка, це дає помилку. Тому їх застосування йде в чорновому нарізанні, а потім йде чистова обробка.

Витки черв'ячної фрези бувають ліві та праві.

Асортименти черв'ячних фрез

Монолітні черв'ячні фрези із швидкоріжучої сталі та твердого сплаву для чорнової та чистової обробки.

Надаємо послуги проектування та виготовлення черв'ячних фрез всіх видів та модифікацій із зносостійким покриттям та без, на основі технічного завдання замовника зі сталей HSS, PM, Р6М5К5, Р18 та HM. Технічна розробка фрези включає проектування форми, розрахунок профілю та економічної ефективності.

В асортименті представлені черв'ячні фрези класу точності: "А", "С", "В", а також класу "АА" (для виробництва виробів на експорт).

У продажу черв'ячні фрези з модулями: М1, М1, 25, М1, 5, М1, 75, М2, М2, 25, М3, М3, 25, М3, 5, М3, 75, М4, М4, 25, М4, 5 , М5, М5,5, М6

М6,5, М7, М8, М9, М10, М12, М13, М16 та інші.

Повнопрофільна черв'ячна фреза зі змінними пластинами

Сучасна черв'ячна фреза для чистової роботи, напівчистовий, чорновий зубчастих коліс із модулем від 4-8 мм. Більш продуктивний альтернативний варіант фрези зі швидкоріжучої сталі. Більше ефективних зубів фрези скорочує час обробки колеса.

Модульна зуборізна черв'ячна фреза зі вставними ножами

Для чорнової та напівчистової роботи зубчастих коліс з модулем від 10 до 18 мм, використовують у редукторах та трансмісіях вітроенергетичних установок та важких машин. Вищі швидкості різання та подачі порівняно з фрезами зі швидкорізальної сталі. 

Чорнова черв'ячна зубонарізна дискова фреза

Для чорнової та напівчистової роботи зубів з модулем 12 - 22 мм за DIN 867 та з профілем інструменту за DIN 3972-4. Високопродуктивні метали. Надійна фреза із високою прогнозованою стійкістю. Зі змінними твердосплавними пластинами.

Чистова черв'ячна зубонарізна дискова фреза зі вставними ножами

Для діапазону модулів від 8 до 30 мм. До типових деталей відносяться коронна шестерня планетарної передачі, кільце механізму повороту вітрогенераторів, кранів та іншої важкої техніки. Точні жорсткі посадкові гнізда під пластини забезпечують надійність обробки та довговічність інструменту.

Подвійна черв'ячна зуборізна дискова фреза зі вставними ножами

Продуктивне універсальне рішення для чорнової роботи великих зубчастих коліс із зовнішнім зачепленням. Застосовується в верстатах ЧПУ з подачею мастильно-охолоджувальної рідини. Фреза з механічним кріпленням твердосплавних пластин.

Дуплексна зубнарізна дискова фреза із вставними ножами.

Фреза здвоєна з кріпленням твердосплавних пластин. Рішення для підвищення продуктивності при чистовій роботі зубчастих коліс із внутрішнім зачепленням зі верстатів ЧПУ з подачею МОР.

Оформити замовлення

Придбати черв'ячну фрезу ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: