БОРФРЕЗИ (ШАРОШКИ)

Пропонуємо борфрези різних форм для обробки загартованої сталі, нержавіючої сталі, твердих сплавів, алюмінію, в'язких матеріалів, діаметрами від 1 до 20 мм , з хвостовиком від 3 до 10 мм . Для обробки твердих металів застосовують твердосплавні борфрези з хрестовою насічкою. Для обробки алюмінію та інших в'язких матеріалів (пластик, гума) застосовують борфрези зі спіральною кромкою. Виробники Борфрез : Ruko, Nachreiner, Karnasch. (Німеччина)

Борфрези технічна інформація 

Застосовуються для обробки матриці чи прес-форми, зварних швів, обробка загартованої сталі. Найпоширенішими та універсальними є твердосплавні борфрези. Такі борфрези обробляють звичайну та нержавіючу сталь, графіт, чавун, титан, алюміній, латунь та пластик. Завдяки різноспрямованим дрібним зубцям між якими рівномірно розподіляється навантаження, термін служби шарошки в рази збільшується, також завдяки дрібному зубу борфрези RUKO мають підвищену продуктивність навіть на малих обертах.

Перевага Борфрез :

Борфрези дозволяють працювати точно і швидко в важкодоступних місцях, забезпечують обробку деталей без забруднення пилом. Продуктивність праці збільшується удесятеро, проти звичайними ручними інструментами . Зносостійкість борфрези вища в 10 разів, ніж у високошвидкісного сталевого різця і в 100 разів вища, ніж у невеликого шліфувального круга. Для підвищення ефективності роботи потрібно вибирати борфрезу з урахуванням основних критеріїв: матеріал, вид заточування та форми борфрези.

В наявності:

Борфрези з твердого сплаву для обробки алюмінію, міді, цинку, чавуну та пластмаси. Застосовуються для зачистки зварних швів, зняття грату та обробки поверхні. Хвостовик виконаний із швидкоріжучої сталі. Форма зубів забезпечують стабільність ріжучої кромки.

Борфрези твердосплавні для обробки нержавіючої, високолегованої, кислотостійкої та теплостійкої сталі, чавуну. Застосовуються для зачистки зварних швів, зняття грата та обробки поверхні. Різноспрямовані зубці фрези підвищують продуктивність обробки. Хвостовик виконаний із швидкорізальної сталі.

Борфрези твердосплавні з покриттям TiCN (титан-вуглець-нітрид). За рахунок покриття захисту від зносу поверхні борфрези збільшується на 3000 HV (мікротвердість), а термостійкість - до 400 ° С. Борфрези з покриття TiCN мають більш довгий термін служби.

Застосування: для нержавіючої, високолегованої, кислотостійкої, теплостійкої сталі, чавуну та пластмаси. Використовуються для зняття грата, для зачистки зварних швів, для обробки поверхонь.

Асортимент борфрез

Борфреза циліндрична без торцевих зубців. Форма А

Опис:

Циліндрична борфреза з гладкою поверхнею торця використовується для обробки кромок, зняття задирок і фасок.

 Перейти в каталог

Борфреза циліндрична з торцевими зубами. Форма А

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфрези сферичні. Форма D

Опис:

Борфрези сферичні розрізняються за типами насічки: одинарна, подвійна, груба та обдирна. Борфреза з одинарною насічкою використовується для обробки чавуну, сталі, деякі міді та латуні та інших кольорових матеріалів, коли потрібна висока якість поверхні. Твердосплавні сферичні борфрези використовуються для обробки матеріалів з твердістю до 70 HRC.

 Перейти до каталогу

Борфрези сфероциліндричні. Форма C

Опис:

Борфреза сфероциліндрична використовується для зняття задирок і фасок, оброблення кромок, обробки радіусних пазів, формування внутрішніх радіусних сполучень, відновлення гравіювання.

Перейти до каталогу

Борфрези снарядні. Форма G

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфреза круглоконічна (параболічна). Форма F

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфреза краплеподібна. Фофрма E

Описание:

 Перейти до каталогу

Борфреза пламеподібна. Форма Н

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфреза конічна 90 °. Форма K

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфреза круглоконічна. Форма L

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфрези кутові. Форма N

Опис:

 Перейти до каталогу

Борфреза гостроконічна. Форма M

Опис:

 Перейти до каталогу

Прайс борфрез

Борфрезы

Оформити замовлення

Купити борфрези ви зможете через форму замовлення або зателефонувавши нам. 

Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням:  оформити замовлення