АЛМАЗНЕ КІЛЬЦЕВЕ СВЕРДЛО, КОРОНКА

В останні роки алмазне свердління стало найуніверсальнішим і найдосконалішим методом виконання отворів у конструкціях з каменю або бетону.

Для проведення таких робіт застосовується спеціалізований інструмент, що складається зі спеціальної платформи, коронки, елемента, подяючого елемнту, і електричного двигуна. Значним моментом проведення цієї роботи є подача електрики та води до місця свердління.

Використовуючи такий інструмент та сучасну техніку можна робити різноманітні отвори, починаючи від найменших, для проведення кабелів та труб через перегородки, до створення в бетонних стінах цілих отворів.

Головними перевагами даної технології прийнято вважати, що при виконанні отворів на конструкцію з каменю або бетону не припадатиме навантаження ударного типу, що сприятиме збереженню несучих характеристик конструкції.

Також слід зазначити, що якщо вам потрібні такі роботи, слід звернутися до перевіреної часом компанії, яка зможе виконати роботи з дотриманням усіх технологій.

Кільцеві алмазні свердла (коронки) REMS для плитки, твердого граніту, мармуру, цегли, асфальту, каменю, всіх видів підлог.

Широкий розмірний ряд діаметром від 32 до 350 мм.

Рекомендації щодо застосування при свердлінні плитки.

Свердління керамічних плиток повинне виконуватися обережно, не давити свердлом сильно на поверхню плитки. Якщо електродриль обладнано регулюванням швидкості, необхідно, перш ніж свердлити отвори, встановити її на низьку швидкість. Якщо регулювання немає - алмазне свердло потрібно регулярно опускати в холодну воду, щоб уникнути перегріву. 

Способи свердління отворів великого діаметру:

1. Встановлюємо на дриль балеринку або кільцеве алмазне свердло. Слід встановити різаки так, щоб вийшов необхідний діаметр і свердлити. Зверніть увагу, що при свердлінні, дуже сильно нагрівається плитка і вона може розколотися. Тому рекомендується змочити поверхню водою, уникаючи прямого контакту з електроінструментом. Крім того, при використанні води ви продовжите ресурс стійкості інструменту.

2. Інший метод. Беремо алмазне трубчасте свердло діаметром 12 мм. І свердлимо отвір. Потім в отвір вставляємо полотно пили і кріпимо на ножівці. Обережно пропилюємо по заздалегідь зазначеній лінії.

В наявності також є стопорне кільце для швидкої зміни алмазної коронки.

Буріння, як додаткова комплектація.                     
                   

                  


                 

D * глибина  * довжина

Адаптери для використання алмазної кільцевої коронки REMS LS з приводами інших виробників - на запит.

Комплектація

Оформити замовлення

Купити алмазні кільцеві свердла чи коронки ви зможете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: оформити замовлення.