Універсальні ручки фіксатори

 Ручне захоплення дерев'яних матеріалів Gorilla Gripper

Зручний та простий спосіб для затиску та перенесення листових матеріалів (МДФ, ДСП, гіпсокортону, скла) Висотою до 1,5 м. з будь-якою довжиною та товщиною 9-25 мм.

Виготовлено з високоякісного авіаційного алюмінію із міцними гумовими вставками захвату.

М'якою, еластичною прокладкою та ручкою.

Значно знижує навантаження та зменшує ризик травм спини, плечей, шиї, рук та пальців.

Незамінний для тих, хто регулярно працює з великими і громіздкими дошками, дверима.

(*знижки для торгових організацій)

Як це працює?

Для захоплення просто помістіть, і трохи підніміть GORILLA GRIPPER посередині верхнього краю листа.

При підйомі пластини з гумовими накладками повертаються в паралельному листі площини, надійно захоплюючи і утримуючи матеріал. Унікальна конструкція GORILLA GRIPPER збільшує силу захоплення при збільшенні ваги листа, що переноситься.

Цей інструмент призначений для перенесення листових матеріалів заввишки 1,5 м необмеженої довжини.

Ручні захоплювачі склопакетів Carrymate

Система затискних колодок налаштовується плавно площині листа і захоплює, що абсолютно оберігає його від ковзання і при цьому не пошкоджує матеріал, що переноситься.

Зняти затискачі з панелі або з листового скла можна пересуваючи інструмент вниз до краю торця, тобто за межі листа, що переноситься.

Плоскі частини носії захоплення кулачки Carrymate®, які знаходяться в дотику матеріалу, що переноситься, забезпечені спеціальним матеріалом і бережуть таким чином навіть найбільш сприйнятливі поверхні матеріалу.

Ергономічна ручка гарантує при обертальних рухах та рухах назад впевнену обстановку безпеки.

(*знижки для торгових організацій)

Ви будете вражені, наскільки легко піднімати та переносити лист на зігнутій у лікті та притиснутій на рівні плеча руці. Ручка GORILLA GRIPPER працює, як важіль і полегшують перенесення панелі та підйом на потрібне місце навіть у незручних місцях, таких як лати покрівлі або будівельні риштування.

Крім того, використання цього інструменту збільшує поле зору і дає можливість повністю контролювати процес перенесення, знижуючи ризик упустити лист, що переноситься, або наткнутися на якусь перешкоду, запобігаючи потенційним травмам. GORILLA GRIPPER значно зменшує напругу та фізичну втому при перенесенні листових матеріалів.

Працювати з цим інструментом дійсно легко і там, де колись Вам потрібен помічник, тепер Ви з легкістю можете впоратися однією рукою!

Оформити замовлення

Придбати дюймові мітчики ви можете через форму замовлення або зателефонувавши нам. Для замовлення нашої продукції перейдіть за посиланням: